تاثیر وزن روی انتخاب تشک خوشخواب

خواب یکی از عوامل اساسی و از ارکان اصلی زندگی هر فرد می باشد و در واقع خواب خوب و راحت متضمن سلامت جسم و در نتیجه روح انسان است و در غیر اینصورت یک خواب بو و بی کیفیت ممکن است نه تنها تمام فعالیت های روزانه شخص را مختل نماید بلکه به زودی موجب بروز انواع بیماری های جسمی و روحی خواهد شد.

همه می دانیم اساس داشتن یک خواب عالی و با کیفیت خوابیدن روی یک تشک مناسب است. تشکی که از هر نظر با کیفیت و مطابق با استانداردهای معینی باشد.

اولین قدم برای داشتن یک تشک با کیفیت و مطابق استاندارد خرید آن تشک از فروشگاه ها و نمایندگی های رسمی و معتبر آن برند است. چرا که تنها خرید از نمایندگی های رسمی متضمن گارانتی اصلی و فاکتور فروش تشک برای شما خواهد بود.

از طرفی ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب با بکارگیری افراد متخصص در این زمینه می توانیم شما را جهت خرید بهترین و مناسب ترین تشک برای خود راهنمایی نماییم ضمن اینکه خیالتان نیز از داشتن تشکی سالم مطابق با استاندارد و کاملا مناسب بدن و وضعیت فیزیکی شما راحت است.

 اکثرشما عزیزان هنگام انتخاب و خرید تشک خوشخواب از متخصصان ما درباره انتخاب مناسب ترین تشک برای افرادی با وزن بالا سوال می کنید.

در جواب این پرسش باید بگوییم ابتدا هر فرد باید تشکی را انتخاب کند که در وحله اول مطابق اساندارد بوده و دارای گارانتی باشد. دومین نکته ای که باید هنگام خرید تشک خوشخواب دقت کنید این است که باید تشکی انتخاب نمایید که مناسب بدن و وضعیت فیزیکی شما باشد. بطور مثال ممکن است شخصی دچار کمردرد و مشکلات ستون فقرات باشد یا از درد گردن رنج می برد و یا دارای وزن بالایی است. هر تشکی برای همه افراد مناسب نیست و باید مطابق با وضعیت فیزیکی هر فرد بهترین تشک به او پیشنهاد شود.در تمام این موارد پیشنهاد ما این است که حتما از مشاوره متخصصان ما بهره برده تا بتوانید بهترین و مناسب ترین تشک خوشخواب را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

بطور کلی باید گفت برای افرادی با وزن بالا انتخاب تشکی با استحکام بیشتر صحیح می باشد تا طول عمر تشک بیشتر باشد.

حال این سوالیش می آید برای انتخاب تشک برای افرادی با وزن بالا چه عواملی باید در نظر گرفته شود؟

میزان سفتی و نرمی تشک: برای افراد سنگین توصیه می‌شود که از تشک مموری فوم و نرم استفاده نکنند زیرا در این حالت شخص احساس می‌کند در تشک گیر کرده است که این موضوع موجب تولید گرما و تعرق در فرد می‌شود. اگر شخص سنگین وزن تمایل دارد که حتما تشک فوم را انتخاب کند، باید علاوه بر رعایت موارد فوق، دارای فوم با چگالی بالا، مواد با خاصیت خنک کنندگی، تنفس هوا و …باشد

میزان نرمی و سفتی تشک :

افراد با وزن بالا باید از انتخاب تشک های خیلی نرم اجتناب کنند زیرا به دلیل وزن بالا و احساس فرورفتگی در تشک به آنها دست داده و موجب تعریق و حرکت بیشتر و در نتیجه بی خوابی و کلافگی فرد می شود.

اگر هم انتخاب این افراد تشک مموری فوم است حتما باید چگالی مموری فوم تشکشان بالا بوده تا خیلی نرم نباشد.

فنر تشک

افراد با وزن بالا حتما باید از تشک هایی با فنرهای محکم و با دوام استفاده نمایند.

ارتفاع تشک

افراد با وزن بالا بهتر است از تشک هایی با ارتفاع بیشتر استفاده کنند زیرا یاعث بیشتر لبه های تخت از استحکام بیشتری برخوردار بوده و به دلیل وزن بالای شخص دفرمه و افتاده نشوند.

 

در نهایت ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان هستیم.

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha