انتخاب بهترین تشک خوشخواب برای نوزاد

اکثر والدین قبل از به دنیا آمدن فرزندشان به فکر تهیه لوازم خاصی برای انها و که با توجه به جنسیت نوزاد و سلیقه خودشان سعی در انتخاب بهترین وسایل برای نوزادشان دارند. 

در این بین کیفیت محصولاتی که خریداری می کنید بسیار حائز اهمیت است مخصوصا در خرید محصولاتی که بطور مستقیم با نوزاد در تماس هستند مانند تشک خوشخواب نوزاد باید بسیار دقت نمایید. اکثر والدین به دیزاین و ظاهر تشک و لوازم نوزاد دقت می کنند در حالیکه مخصوصا در انتخاب تشک علاوه بر دیزاین و زیبایی کیفیت تشک بسیار مهم است چراکه تشک خوشخواب مناسب از همان ابتدا باعث می شود ستون فقرات نوزاد در حالت طبیعی قرار گرفته و در آینده از بروز انواع کمردرد و ناهنجاری‌های ستون فقرات جلوگیری می شود. علاوه بر این یک تشک خوشخواب مناسب و با کیفیت نه تنها خوابی راحت و با کیفیت بیشتر را برای نوزادتان به همراه دارد بلکه ایمنی و سلامت او را نیز تضمین می نماید.

پیشنهاد می کنیم نکات زیر را هنگام خرید تشک خوشخواب برای نوزادتان در نظر بگیرید.

ابتدا به سایز،ابعاد و اندازه تشک دقت نمایید که مخصوص نوزاد باشد تا جابه جا کردن نوزاد در انتخاب راحت تر باشد و نوزاد به راحتی بدون خطر در انتخاب جا شود.

نکته بعد جنس و مواد بکار رفته شده در تشک می باشد. اطمینان حاصل کنید که جنس تشک بسیار عالی و با کیفیت بوده چراکه در تماس مستقیم با نوزاد می باشد. همچنین باید مواد بکار رفته و فنرهای درون تشک عالی و مرغوب بوده تا دچار حوادث ناگهانی نشود. 

جنس پارچه روی تشک حتما باید ضد میکروب و ضد حساسیت باشد تا به پوست نوزاد استیلی وارد نشود.

در نظر داشته باشید تشک خیلی نرم برای نوزاد انتخاب نکنید چراکه ریسک سندرم مرگ ناگهانی و خفگی را در نوزاد تشدید می کند.

همچنین تشک خوشخواب نوزاد شما باید دارای تهویه هوا بوده چراکه مانع جمع شدن میکروب در تشک میشود.

در اخر دقت کنید تشک خوشخواب نوزادتان را از زرندی با کیفیت و معتبر و مطابق با استانداردهای جهانی تهیه  نمایید تا بتوانید از کیفیت و دوام ام اطمینان حاصل نمایید.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان اناده ارائه بهترین و با کیفیت ترین تشک خوشخواب نوزاد برای شما عزیزان هستیم.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha