مدل های تشک خوشخواب

میدانیم ما انسانها تقریبا یک سوم از عمر خود را در خواب هستیم. بنابراین این موضوع که ما این زمان را چگونه و به چه نحوی می‌گذرانیم از لحاظ سلامت و طول عمر بسیار حائز اهمیت است. 

تشک خوشخواب نیز با توجه به اهمیت این موضوع سعی در تولید تشک های مطابق با استانداردهای جهانی و با کیفیت عالی دارد.

در زیر به معرفی  مدل های تشک خوشخواب می پردازیم.

تشک خوشخواب دارای مدل های بسیار متنوع و مختلفی است تا پاسخگوی نیاز تمام هموطنان عزیز باشد.

بطور کلی تشک های خوشخواب به سه دسته فنر متصل ، فنر منفصل یا پاکتی و مموری فوم.

تشک های فنر متصل:

این تشک ها شامل یک قطعه بلند فلز که به صورت سیم پیچ شده به کل تخت متصل است. این ویژگی باعث می شود که در هر نقطه از تخت احساس راحتی و نرمی داشته باشید. همچین در این نوع تشک یک میله مرزی طراحی شده تا بتواند حالت تشک را به خوبی حفظ کند .

مدل های فنر متصل تشک خوشخواب: تشک مامفورد خوشخواب، تشک باراباس خوشخواب،تشک کلاسیک خوسخواب،تشک طبی فنری خوشخواب،تشک آناهیتا خوشخواب،تشک فرستاد کلاس خوشخواب.

تشک فنری منفصل یا پاکت اسپرینگ:

تشک های فنر منفصل یا فنر های جدا ( فنر پاکتی ) اختراعی بود که بسیار جالب به نظر میرسید . و جهت افزایش سلامتی و پیشگیری از درد ناحیه کمر بسیار به کار می آمد . کار فنر منفصل در تشک بطور خلاصه این طور هست که فنرهای که از جنس استیل میباشد بطور جداگانه داخل پاکت است و تکان خوردن آن ربطی به بقیه فنر ها ندارد . در صورتیکه در تشکهای معمولی فنر ها به یکدیگر وصل هستند و با تکان خوردن یک قسمت همه جای تشک تکان میخورد این اوضاع وقتی اختلاف وزن دو نفر بیشتر میشود افزایش میابد و خواب را برای طرفین سخت میکند . بنابراین فنر منفصل اختراع شد و این مشکل برای مخصوصا تشک های دو نفره بر طرف شد.

همچنین چون در تشکهای فنر منفصل جایی که بر آمدگی بدن بیشتر باشد مانند شانه ها و یا باسن در تشک بیشتر فرو میرود و باعث میشود بدن در حالت استاندارد قرار گیرد و به ستون فقرات فشار وارد نشود همچنین نسبت به فنر های سنتی منفصل از درجه طبی بالاتری برخوردار است .

مدل های فنر منفصل یا پاکتی تشک خوشخواب: تشک طبی پاکتی، تشک سوپر کلاس هارد، تشک سوپر کلاس سافت، تشک سوپر استار، تشک های کلاس مموری، تشک ام بی ام.

تفاوت فنر منفصل با فنرمتصل :

تشک هاي فنر منفصل يا فنر هاي جدا ( فنر پاکتي ) از جهت افزايش سلامتي و پيشگيري از درد ناحيه کمر بسيار به کار مي آيد . در تشکهاي فنر منفصل جايي که بر آمدگي بدن بيشتر باشد مانند شانه ها و يا باسن در تشک بيشتر فرو ميرود و باعث ميشود بدن در حالت استاندارد قرار گيرد و به ستون فقرات فشار وارد نشود .

فوايد فنر منفصل چيست ؟

احساس خواب راحت بدليل پخش شدن وزن بدن روي تشک

حفظ سلامتي و ناحيه ستون ففقرات در خواب

خواب دو نفره شيرين تر و بدون لرزش تشک

ايجاد حالت آنتي استرس در تشک

به هر حال تشک شما کلا دگرگون ميشود و خواب راحتري را تجربه ميکنيد

و يکي مهم ترين فوليد ان جلوگيري از تکان خوردن و لرزش تشک دونفره درحين خواب دو نفره ميباشد.

مدل مموری فوم :

مموری فوم ها مواد انعطاف پذیری هستند که به وزن و دما واکنش نشان می دهند و ازهمه مهمتر خوابیدن روی تشک مموری فوم لذت و حس فوق العاده ای در شما ایجاد می کند .

در واقع ویژگی بارز تشک های مموری فوم این است که به میزان وزن و دمای بدن هر شخص فرم میگیرد و بعد از برخاستن از روی تشک دوباره به حالت اولیه خود باز می گردد.

تشک هایی که دارای مموری فوم هستند جزوه مدل های مدرن به حساب می آید.

حال ممکن است این سوال پیش بیاید که فواید تشک مموری فوم چیست؟

در حالت کلی این تشک با انعطافی که دارد باعث شکل گیری جریان خون مناسب درون عضلات و ماهیچه ها می گردد به همین دلیل به تخلیه دردهای عضلانی و فشارهای عصبی کمک می کند. مموری فوم با پوشش دهی صحیح عضلات و آناتومی بدن فشار را از روی مفصل های شما دور می کند و باعث خوابی راحت و آسوده می شود. بدون شک تمامی علاقه مندان به تشک و کالای خواب مشتاق استراحت بر روی تشک های مموری فوم هستند. همچنین این تشک ها به دلیل قابلیت انعطاف پدیری بالایی که دارند طول عمر بیشتری نسبت به سایر تشک ها داشته و در نتیجه علاوه بر کیفیت بالا و ویزگی های منحصر به فردش مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

مدل های مموری فوم تشک خوشخواب: تشک،های کلاس مموری و تشک ام بی ام.

ما در نمایندگی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک راه آهن آماده ارائه انواع مدل های تشک خوشخواب به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha