بهترین تشک برای کمردرد و درد سیاتیک چه تشکی است؟

درد کمر ، ستون فقرات و درد سیاتیک یکی از عمده ترین مشکلات و دردهای دردسر آفرینی است که ممکن است بسیاری از افراد به خصوص درست بعد از بیدار شدن از خواب و برخاستن از تخت خواب با آن مواجه شوند. در بعضی مواقع مراجعه به پزشک و گاها انجام جراحی یرای برخی افراد ضروری است ولی در اغلب موارد می توانید با تغییر تشک خود و خرید یک تشک خوشخواب مناسب نه تنها از پیشرفت درد جلوگیری کنید که به بهبود آن نیز کمک کنید.

با توجه به توضیحات بالا بسیار طبیعی است که این افراد نسبت به تشکی که روی آن می خوابند حساس باشند ، و به الطبع موقع خرید نیز باید با دقت بیشتری نسبت به یکسری نکات توجه بیشتری نشان دهند.

ابتدا باید به این توجه داشت که بهترین تشک خوشخواب برای کاهش کمردرد و درد سیاتیک در هر فردی متفاوت است. بنابراین هنگام خرید حتما تشک خوشخواب را تست نمایید و در صورتیکه واقعا روی آن احساس آرامش می کنید آن تشک را خریداری کنید.

همچنین می توانید به نکات زیر جهت خرید بهترین تشک خوشخواب توجه نمایید:

تشک مناسب برای کمردرد و درد سیاتیک تشکی است که نه خیلی نرم و نه خیلی سفت باشد. البته بسیاری از افراد ترجیح می دهند روی تشکی بخوابند که کمی رو به سفتی باشد و روی این تشک درد کمر و سیاتیک آنها کاهش میابد.

همچنین باید  به وزن و سن فردی که می خواهد از تشک استفاه کند توجه داشت. هر چه وزن فرد بالاتر باشد باید تشک خوشخواب قوی تر و مقاوم تری انتخاب کرد البته صرف اینکه یک تشک سفت باشد دلیل بر مقاوم بودن و کیفیت آن نیست.

شما باید تشک خوشخوابی که طراحی مناسب و نزدیک به سلیقه فردی شما و متناسب با متابولیسم بدن شماست را انتخاب کنید.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان با کادری متخصص و مجرب آماده خدمات رسانی به شما عزیزان و مشاوره جهت خرید بهترین تشک خوشخواب مظابق با نیاز و سلیقه شما عزیزان هستیم. همچنین می توانید از طریق سایت نیز بطور مستقیم با ما در ارتباط باشید مشاوره  گرفته و بصورت آنلاین خرید خود را نهایی کنید تا بصورت رایگان درب منزل خود تشک خوشخواب خود را تحویل بگیرید.

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

 

نظرات

 
 
Captcha