خرید اینترنتی از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب ارسال رایگان

امروزه شاهد راه اندازی تعداد بی شماری سایت جهت خرید اینترنتی تشک خوشخواب می باشیم.

حال به نظر شما خرید اینترنتی تشک خوشخواب بهتر است یا خرید از فروشگاه ؟

در پاسخ به این سوال باید توجه شما عزیزان را به چند نکته جلب نماییم.

نکته اول که بسیار حائز اهمیت است این است که هنگام خرید اینترنتی تشک خوشخواب باید دقت کنید سایتی که از آن خرید می کنید صرفا یک فروشگاه اینترنتی نباشد و حتما دارای فروشگاه حقیقی نیز باشد. چرا که در غیر اینصورت نه تنها هیچ اطمینانی در ارسال تشک توسط آن سایت وجود ندارد بلکه اگر هم تشکی برای شما ارسال کنند قطعا فاقد گارانتی معتبر شرکت خوشخواب خواهد بود و یا گارانتی قلابی به شما ارائه می دهند و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال این تشک ها نمی پذیرد.

ضمن اینکه اکثر این سایت ها تشک های در انبار مانده و معیوب خود را به مشتری تحویل می دهند.

در زیر به لیستی از این فروشگاه های صرفا اینترنتی و فاقد اعتبار اشاره می کنیم.

اطلاعیه شرکت خوشخواب:

قابل توجه مشتریان محترم:

سایت های مذکور به دلیل نداشتن قرار داد معتبر با این شرکت و عدم آگاهی ایشان از شرایط نگهداری و انبارداری تشک و محصولات خوشخواب اعم از ورود حشرات موذی از آنجاییکه  تشک مستقیما با سلامتی مشتریان عزیز و گرامی ارتباط دارد اکیدا  توصیه گردید ازسایت ها  و فروشگاه های ذیل این محصول را تهیه نفرمایید.

تشک های موجود در سایت های زنبیل ،خوشخوابان ،وینسلو  ،مرجان خواب ،bade sale ،خواب شاپ ،ویترین شو ،رامش خواب ، خوگر ،سینا خواب ،حراج تشک،بامیلو،قیمت تشک،کالا خواب ،تشک اورج،خوابكو ،دیجی کالا ، مستر خونه،آرام خواب  با برند خوشخواب شامل هیچ گونه تاییدیه از شرکت نمی باشد.

با توجه به توضیحات بالا حتما دقت کنید از فروشگاهی خرید اینترنتی نمایید که نمایندگی رسمی تشک خوشخواب بوده و دارای فروشگاه حقیقی نیز باشد.

نکته بعدی که بسیار جالب به نظر می رسد این است که طبق آمار بدست آمده میزان رضایت مشتری هایی که بصورت آنلاین و اینترنتی اقدام به خرید تشک از فروشگاه های اینترنتی معتبر کرده اند به همان اندازه ی مشتری هایی است که بطور سنتی از فروشگاه خرید نموده اند و علاوه بر آن نکته مثبتی دیگر صرفه جویی در وقت است که تمام مشتریان اینترنتی به آن اشاره داشته و رضایت خود را ابراز داشته اند.

نکته بعدی مشاوره تخصصی برای خرید و خدمات پس از فروش برای فروشگاه اینترنتی مثل خوشخوابم می باشد. چرا که کارشناسان ما با اختصاص وقت کافی برای راهنمایی و مشاوره و انتخاب بهترین تشک خوشخواب در خدمت مشتری بوده و بعد از آن نیز در صورت هر گونه ابهام یا سوال به سرعت پاسخگوی مشتریان عزیز هستند.

ما صرفا یک فروشگاه اینترتی نیستیم. نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعبه صادقیه هم بصورت حقیقی و هم در فضای مجازی در فروشگاه اینترنتی خود با نام خوشخوابم آماده ارائه انواع تشک خوشخواب و مشاوره تخصصی  به شما عزیزان می باشد.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 

نظرات

 
 
Captcha