تفاوت تشک فنر پاکتی یا منفصل و تشک فنر متصل

 

حتما هنگام خرید تشک و یا سرچ در گوگل با کلماتی مثل تشک با فنر منفصل و تشک با فنر متصل برخورد کرده اید و این سوال برایتان پیش آمده که این فنربندی ها چه نوع فنربندی هی هستند و واقعا کدام بهتر است فنر منفصل یا متصل؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بسیاری از فروشندگان سعی در جلوه دادن کیفیت پایین تر تشک های فنر متصل یا بانل دارند. در صورتیکه به هیچ عنوان این صحت ندارد.

در زیر ابتدا مختصری به خصوصیات هر دو فنربندی می پردازیم و در نهایت آنها را مقایسه می کنیم.


تشک های فنر متصل:

 

این تشک ها شامل یک قطعه بلند فلز که به صورت سیم پیچ شده به کل تخت متصل است. این ویژگی باعث می شود که در هر نقطه از تخت احساس راحتی و نرمی داشته باشید. همچین در این نوع تشک یک میله مرزی طراحی شده تا بتواند حالت تشک را به خوبی حفظ کند.

تشک فنر متصل می تواند انتخاب معقول و معمولی برای شما باشد به این دلیل که علاوه ویژگی های گفته شده این تشک بسیار سبک و نرم است و برای افرادی پیشنهاد می شود که علاقمند به تشک های نرم و یا طبی نرم هستند.


در حالت کلی این نوع تشک نسبت به بقیه مدل ها معمولی تر است و هزینه کمتری دارد پس اگر هم به دنبال تشکی اقتصادی هستید و هم میخواهید از مزایای یک تشک خوب بهره مند شوید تشک های فنر متصل بهترین گزینه برای شماست

 


تشک فنری منفصل یا پاکت اسپرینگ:

 

تشک فنر منفصل اختراع شگفت انگیزی بود که با توجه به ویژگی های خوبی که داشت شرکت های تولید کننده تشک سریعا خود را با این تکنولوژی وقف دادند تا از میدان رقابت عقب نمانند تشک های فنر منفصل جدیدترین تکنولوژی فنر در ساختار تشک می باشد که هر کدام از این فنرها به صورت جداگانه عمل می کند و داخل پاکت در کنار هم چیده شده اند. فنر منفصل علاوه بر بالا بردن طول عمر مفید تشک باعث پوشش دهی ستون فقرانی در هنگام استراحت می شود و همچنین نسبت به فنر های سنتی منفصل از درجه طبی بالاتری برخوردار است.

 

فواید تشک فنر منفصل به طور خلاصه:

عدم صدا دادن فنر در دراز مدت


عدم گود افتادگی تشک در مدت استفاده


بالا رفتن طول عمر تشک به دلیل تکی عمل کردن فنرها


احساس خواب راحت به دلیل پخش شدن وزن بدن روی تشک


حفظ سلامتی و پیشگیری از مشکلات ستون فقرات در حین استراحت

انعطاف پذیری کامل برای هر نوع استایل خوابیدن

 

نکته قابل توجه این است که شرکت خوشخواب در تولید تمامی تشک های خود حد اعلای استانداردهای داخلی و خارجی را در نظر گرفته و در تولید تشک های خوشخواب چه بصورت فنر متصل و چه بصورت فنر منفصل یا پاکتی از مواد اولیه و سیستم فنربندی عالی و پیشرفته استفاده کرده است.

با توجه به مزایای برتر فنربندی منفصل یا پاکتی باید بگوییم این نوع فنربندی صرفا به این دلیل نسبت به فنربندی متصل ارجحیت دارد که تکنولوژی جدید تر و پیشرفته تری محسوب می شود.

بنابراین کلیه تشک های خوشخواب مدل فنر متصل و فنر منفصل از کیفیت بالا برخوردار بوده و خوابی راحت را با خوابیدن روی آن میتوانید تجربه کنید.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب آماده ارائه مشاوره رایگان بصورت حضوری تلفنی و از طریق سایت به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha