ویژگی های بهترین تشک خوشخواب برای نوزادان

اکثر والدین قبل از به دنیا آمدن فرزندشان به فکر تهیه لوازم خاصی برای انها و که با توجه به جنسیت نوزاد و سلیقه خودشان سعی در انتخاب بهترین وسایل برای نوزادشان دارند. 

در این بین کیفیت محصولاتی که خریداری می کنید بسیار حائز اهمیت است مخصوصا در خرید محصولاتی که بطور مستقیم با نوزاد در تماس هستند مانند تشک خوشخواب نوزاد باید بسیار دقت نمایید. اکثر والدین به دیزاین و ظاهر تشک و لوازم نوزاد دقت می کنند در حالیکه مخصوصا در انتخاب تشک علاوه بر دیزاین و زیبایی کیفیت تشک بسیار مهم است چراکه تشک خوشخواب مناسب از همان ابتدا باعث می شود ستون فقرات نوزاد در حالت طبیعی قرار گرفته و در آینده از بروز انواع کمردرد و ناهنجاری‌های ستون فقرات جلوگیری می شود. علاوه بر این یک تشک خوشخواب مناسب و با کیفیت نه تنها خوابی راحت و با کیفیت بیشتر را برای نوزادتان به همراه دارد بلکه ایمنی و سلامت او را نیز تضمین می نماید.

پیشنهاد می کنیم نکات زیر را هنگام خرید تشک خوشخواب برای نوزادتان در نظر بگیرید.

حال می خواهیم ببینیم انتخاب یک تشک مناسب برای نوزاد به چه فاکتورهایی بستگی دارد.

اولین و مهمترین مساله سایز تخت نوزاد است. امروزه تخت هایی در سایز های مختلف از نوزادی تا کودکی و نوجوانی وجود دارد که با بزرگتر شدن نوزاد می توان همچنان با تغییری کوچک از همان تخت استفاده کرد.

سایز تشک

انتخاب سایز تشک برای نوزادان بسیار حائز اهمیت است. سایز استاندارد جهانی 130*70 یا 135*70 می باشد.

اگر تخت انتخابی شما سایزی دیگر دارد حتما مطابق آن تشک نوزاد خود را سفارش دهید زیرا اگر کوچکتر از آن باشد احتمال خطر گیر کردن و افتادن نوزاد وجود دارد.

جنس تشک

جنس تشک انتخابی شما مهمترین فاکتور محسوب می شود. حتما سعی کنید از برندی معتبر تشکی را انتخاب کنید که دارای پارچه ضد حساسیت و مخصوص نوزاد باشد.

نرمی و سفتی تشک

نرمی و سفتی تشک نیز بسیار مهم است. در نظر داشته باشید تشک خیلی نرم برای نوزاد انتخاب نکنید چراکه ریسک سندرم مرگ ناگهانی و خفگی را در نوزاد تشدید می کند.

.

خرید از نمایندگی های معتبر

حتما توجه داشته باشید مخصوصا تشک نوزادان را از نمایندگی های معتبر تشک خریداری نمایید زیرا در غیر اینصورت نمیدانید در چه محیط آلوده ای آن تشک ساخته شده و بعد ها موجب بروز بیماری و آلرژی در نوزاد می گردد.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان اناده ارائه بهترین و با کیفیت ترین تشک خوشخواب نوزاد برای شما عزیزان هستیم.

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

 

نظرات

 
 
Captcha