ویژگی های تشک خوشخواب استاندارد

ویژگی های تشک خوشخواب استاندارد :

امروزه به دلیل فشار و استرس در طول روز و در فعالیت های روزمره خواب خوب و آسوده به خواب رفتن بسیار حائز اهمیت است چرا که تاثیر زیادی در سبک زندگی شاد و سالم دارد . به همین دلیل روانشناسان توصیه اکید به خواب خوب شبانه دارند .

یکی از عمده مواردی که می تواند خوابی راحت و آسوده را برای شما به ارمغان بیاورد داشتن یک تشک  خوشخواب خوب استاندارد و ایده آل است ، همچنین نحوه خوابیدن شما نیز در داشتن خوابی راحت اهمیت دارد. بنابراین برای خوابیدن خوب ، تشک خوشخواب خوب هم نیاز داریم.

همین جا بدانید تشک های طبی فنری خوشخواب و تشک های ارتوپدیک خوشخواب بهترین گزینه ها برای خوابی راحت هستند. تشک های خوشخواب تمام طبی و سفت در برخی سنین و برخی افراد که پزشک به آنها توصیه کرده ، موجب تسکین درد های کمری می شود. اما استفاده نامناسب از تشک و همچنین استفاده از تشک های نامرغوب ناهنجاری های ستون فقرات و کمر را به دنبال خواهد داشت.

بنابراین باید ابتدا دنبال تشکی باشید که مطابق استانداردهای بین المللی بوده و سپس با توجه به ستون فقرات ، وزن بدن و در نهایت سلیقه خود تشک خوشخواب مناسب را برای خود انتخاب کنید.

اما هر نوع تشک خوشخوابی که استفاده می کنید باید به اندازه ای سفت یا نرم باشد که ستون فقرات در همان انحنایی قرار بگیرد که در حالت ایستاده عادی قرار دارد. در واقع تشک موجب تغییر انحنای ستون مهره های شما نشود تا تحت فشار و درد عضلانی قرار نگیرید و خواب راحت و در نتیجه فردایی شاداب و سرزنده داشته باشید.

اگر تشکی انتخاب کنید که بیش از حد سفت باشد که انحنای ستون فقرات کامل از بین برود و یا تشکی که آنقدر نرم باشد که بیش از حد انحنا در ستون فقرات ایجاد شود دچار کمر درد خواهید شد.

پس هنگام خرید تشک خوشخواب علاوه بر استاندارد بودن و کیفیت باید به شرایط بدن ، وزن و سن خود تشک یک نفره و یا تک دو نفرتوجه کنید.

در واقع تشک خوشخواب  استاندارد ، تشکی است که از فروشگاه معتبر و مشخص و نمایندگی رسمی از برندی معروف خریداری شود.

شما نمی توانید این انتظار را داشته باشید که از فروشگاهی بدون اعتبار و صلاحیت تشکی خریداری کنید و استاندارد باشد.

پس هنگام خرید تشک خوشخواب این نکته را مد نظر داشته باشید که از فروشگاه و نمایندگی رسمی و معتبر تشک خوشخواب مناسب خود را خریداری نمایید .

ما مفتخریم با داشتن نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان با اعتبار و مجوز از اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان کالای خواب با کادری مجرب در خدمت شما عزیزن باشیم تا هم از کیفیت ، استاندارد بودن و گارانتی تشک های خوشخواب اطمینان حاصل کنید و هم از دانش ،تجربیات ومشاوره کادر ما استفاده کرده تا بتوانید بهترین و ایده آل ترین تشک خوشخواب را برای خود خریداری کنید.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha