بین برندهای مختلف کدام برند تشک بهتر است؟

وقتی قصد خرید تشکی را داریم معمولا با لیستی از نام برندهای مختلف چه داخلی و چه اصطلاحا خارجی مواجه می شویم.

شاید برایتان جالب باشد که بسیاری از برندها تنها با هدف پر کردن بازار بخصوصی اقدام به تولید تشک می کنند.

مثلا بسیاری از برندها با صاحبین فروشگاه ها و کارنجات تولید تخت خواب قرار داد بسته تا تشک های فروشگاهی آنها را جهت نمایش در فروشگاه تامین کنند.

پر واضح است که در تولید این تشک ها تنها فاکتوری که در نظر گرفته نمی شود کیفیت و نیاز مشتری برای داشتن تشکی عالی است که نه تنها هنگام خواب احساس آرامش نماید که آن تشک همچنین بتواند از سلامت جسم و ستون فقرات او نیز محافظت نماید و نه اینکه بیشتر آن را به مخاطره بیندازد.

حال تصور کنید خرید چنین تشک هایی در بازار توسط مردم چه مشکلاتی را برای آنها در پی خواهد داشت.

بنابراین به عنوان نمایندگی رسمی تشک خوشخواب از شما عزیزان خواهشمندیم تنها از برندهای معتبر تشک خود را خریداری نمایید تا ته تنها خوابی پر از آرامش داشته باشید که از این طریق سلامت جسم خود را نیز تضمین نمایید.

خوشبختانه تشک خوشخواب با بیش از 60د سال همراهی هم وطنان عزیز توانسته با تولید تشک های تخصصی و مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و با کیفیتی عالی نه تنها خوابی فوق العاده را به مشتریان هدیه دهد که بیش از آن به دلیل تاکید بر تولید تخصصی و با کیفیت تشک خوشخواب نیز توانسته سلامت جسم مشتریان عزیز را نیز تامین نماید.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان(دریاچه) آماده ارائه انواع تشک های خوشخواب به شما عزیزان هستیم.

شما هموطنان عزیز هر کجا باشید می توانید از طریق حضور در شعب ما و یا از طریق تماس تلفنی و یا بصورت آنلاین و از طریق این سایت تشک مورد نطر خود را سفارش و بصورت رایگان همراه گارانتی اصل و فاکتور مهر شده نمایندگی رسمی درب منزل تحویل بگیرید.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha