خرید مطمئن تنها از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب

متاسفانه این روزها شاهد تبلیغات گسترده سایت های مجازی هستیم. جالب اینکه در تبلیغات خود مشتری را مجاب می کنند که نمایندگی  رسمی بوده و با گارانتی اصل تشک را تحویل می دهند!

متاسفانه باید بگوییم این حرف دروغی بیش نیست که صاحبان این مراکز مجازی به مردم گفته تا فروش غیر قانونی خود را افزایش دهند. چرا که اگر نمایندگی واقعی و رسمی تشک خوشخواب بودند حتما دارای فروشگاه واقعی با آدرس و شماره تلفن مشخص که در سایت اصلی شرکت خوشخواب درج شده باشند که متاسفانه هیچ کدام دارای چنین شرایطی نیستند.

ما به عنوان نمایندگی رسمی تشک خوشخواب با دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان (دریاچه) به شما عزیزان هشدار داده تا تنها از نمایندگی های رسمی تشک خوشخواب خرید نمایید چرا کهتنها در این صورت است که نه تنها گارانتی اصلی و هولوگرام دار شرکت خوشخواب را دریافت می کنید بلکه گارانتی شما نزد شرکت تنها با فاکتور رسمی ای که نمایندگی برایتان مهر میکند قانونی می باشد.

آدرس نمایندگی های رسمی تشک خوشخواب  شعب صادقیه و شهرک راه آهن(گلستان) در زیر آمده. شما عزیزان با آسودگی خیال می توانید از مشاوره کادر تخصصی ما استفاده کرده و بهترین و مناسب ترین تشک را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

مشاوره و ارسال رایگان

نظرات

 
 
Captcha