خرید آنلاین و مطمئن از سایت نمایندگی رسمی تشک خوشخواب

امروزه شاهد راه اندازی تعداد بی شماری سایت جهت خرید اینترنتی تشک خوشخواب می باشیم.

حال به نظر شما خرید اینترنتی تشک خوشخواب بهتر است یا خرید از فروشگاه ؟

در پاسخ به این سوال باید توجه شما عزیزان را به چند نکته جلب نماییم.

نکته اول که بسیار حائز اهمیت است این است که هنگام خرید اینترنتی تشک خوشخواب باید دقت کنید سایتی که از آن خرید می کنید صرفا یک فروشگاه اینترنتی نباشد و حتما دارای فروشگاه حقیقی نیز باشد. چرا که در غیر اینصورت نه تنها هیچ اطمینانی در ارسال تشک توسط آن سایت وجود ندارد بلکه اگر هم تشکی برای شما ارسال کنند قطعا فاقد گارانتی معتبر شرکت خوشخواب خواهد بود و یا گارانتی قلابی به شما ارائه می دهند و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال این تشک ها نمی پذیرد.

ضمن اینکه اکثر این سایت ها تشک های در نبار مانده و معیوب خود را به مشتری تحویل می دهند.

در زیر به لیستی از این فروشگاه های صرفا اینترنتی و فاقد اعتبار اشاره می کنیم.

 زنبیل ،وینسلو ،مرجان خواب ،خواب شاپ ،سینا خواب ،خوابستان ،حراج تشک،بامیلو،قیمت تشک،کالا خواب ،تشک اورج و...

با توجه به توضیحات بالا حتما دقت کنید از فروشگاهی خرید اینترنتی نمایید که نمایندگی رسمی تشک خوشخواب بوده و دارای فروشگاه حقیقی نیز باشد.

نکته بعدی که بسیار جالب به نظر می رسد این است که طبق آمار بدست آمده میزان رضایت مشتری هایی که بصورت آنلاین و اینترنتی اقدام به خرید تشک از فروشگاه های اینترنتی معتبر کرده اند به همان اندازه ی مشتری هایی است که بطور سنتی از فروشگاه خرید نموده اند و علاوه بر آن نکته مثبتی دیگر صرفه جویی در وقت است که تمام مشتریان اینترنتی به آن اشاره داشته و رضایت خود را ابراز داشته اند.

نکته بعدی مشاوره تخصصی برای خرید و خدمات پس از فروش برای فروشگاه اینترنتی مثل خوشخوابم می باشد. چرا که کارشناسان ما با فراغ بال وقت کافی برای راهنمایی و مشاوره و انتخاب بهترین تشک خوشخواب برای مشتری را داشته و بعد از آن نیز در صورت هر گونه ابهام یا سوال به سرعت پاسخگوی مشتریان عزیز هستند.

و در آخر نکته مهم دیگر تخفیفات ویژه ای است که نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک راه آهن تنها برای خرید اینترتی فروشگاه خود در نظر گرفته است. که در صورت خرید اینترنتی تشک خوشخواب از فروشگاه خوشخوابم خرید شما شامل این تخفیفات ویژه و ارسال رایگان نیز خواهد شد.

ما صرفا یک فروشگاه اینترتی نیستیم. نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک راه آهن هم بصورت حقیقی و هم در فضای مجازی در فروشگاه اینترنتی خود با نام خوشخوابم آماده ارائه انواع تشک خوشخواب و شماوره تخصصی و تخفیفات ویژه به شما عزیزان می باشد.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

نظرات

 
 
Captcha