اطمینان از خرید تشک تنها از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب

وقتی دنبال یک تشک خوشخواب اصل باشین قطعا بداتون مهم هست که از یک نمایندگی رسمی و حقیقی، تشک خوشخواب خودتون رو انتخاب کنید.
دلیلش کاملا واضحه!
اول اینکه وقتی هزینه و وقتمون رو صرف میکنیم قطعا دنبال یک تشک خوشخواب با کیفیت بالا هستیم و معیوب نبودن تشک برامون خیلی مهمه. 
دوم اینکه میخوایم خیالمون راحت باشه که تشک خوشخوابمون رو گرون تر از جای دیگه بهمون نمی فروشن و ما با قیمت مناسب و مصوب شرکت خوشخواب یک تشک ایده آل برای خودمون میخریم.
سوم اینکه وقتی خیالمون از خرید تشک خوشخواب واقعا میتونه راحت باشه که بدونیم اون تشک رو از نمایندگی حقیقی تشک خوشخواب خریدیم و در نتیجه با آسودگی خیال از اصل بودن گارانتی و خدمات پس از فروش میتونیم یه خوااااب راحت روی تشک خوشخوابمون داشته باشیم.
ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان(دریاچه) همه آنچه را که از خرید یک تشک خوشخواب اصل و با کیفیت انتظار دارین به واقعیت تبدیل کردیم.
و از اونجاییکه فروشگاه ها و شعب ما حقیقی هستند میتونید باخیال راحت هم حضوری و هم بصورت آنلاین تشک خوشخواب خودتون رو از ما خریداری کنید و درب منزل رایگان همراه با گارانتی و فاکتور نمایندگی تحویل بگیرین. 
همچنین میتونید قبل از خرید بصورت حضوری،تلفنی و یا از طریق سایت بابت انتخاب بهترین و مناسب ترین تشک واسه خودتون از مشاوره های متخصصان ما استفاده کنید.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

نظرات

 
 
Captcha