مشخصات تشک سوپرکلاس هارد_سافت خوشخواب

شرکت خوشخواب در راستای ارائه‌ی هر چه با کیفیت تر تشک های خود به شما عزیزان محصولی جدید به سری محصولات تشک خوشخواب اضافه نموده است. 

یکی از با کیفیت ترین و پر فروش ترین سری تشک های خوشخواب تشک سوپر کلاس هارد و تشک سوپر کلاس سافت است که قبلاً در مورد انها به تفضیل در سایت توضیح داده شده. 

این دو تشک در دو حالت کمی نرم تر (تشک سوپر کلاس سافت) و کمی سفت تر (تشک سوپر کلاس هارد) ارائه شده بود تا پاسخگوی هر نوع سلیقه ای باشد. اکنون محصول جدید تشک خوشخواب به نام تشک سوپر کلاس را خدمتتان معرفی میکنیم.

تشک سوپر کلاس خوشخواب تمام ویژگی های هر دو تشک سوپر کلاس هارد و سوپر کلاس سافت را یکجا در خود گنجانده است. بدین صورت که یک تشک دارای ویژگی های تشک سوپر کلاس هارد و طرف دیگر دارای ویژگی های تشک سوپر کلاس سافت می باشد. در واقع هدف از این کار پوشش دهی تمام سلایق و کاهش هزینه های مشتریان عزیز می باشد تا بتوانند ویکی های دو تشک از محصولات خوشخواب را در یک تشک داشته باشند.

همچنین برای کسانی که دچار کمردرد و درد سیاتیک هستند بسیار مناسب بوده و می توانند به راحتی هنگام کمردرد از طرف هارد تشک سوپر کلاس خوشخواب استفاده نمایند و بعد از تسکین درد و در صورت لزوم می توانند از قسمت سافت تشک نیز می‌توانند استفاده کنند. 

همچنین به دلیل دو ویژگی متفاوت در هر طرف عمر تشک سوپر کلاس خوشخواب نیز بالا تر است.

برای دیدن لیست قیمت و سایز تشک سوپر کلاس خوشخواب روی لینک زیر کلیک کنید.

تشک سوپر کلاس هارد-سافت خوشخواب

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان اناده ارائه انواع تشک خوشخواب با ارسال رایگان  به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha