از کجا تشک خوشخواب اصل بخرم؟

قطعا هنگام خرید تشک خوشخواب به این فکر افتاده اید که با توجه به آشفتگی بازار و عدم اطمینان به مراکز فروش صرفا اینترنتی تشک ،از کجا می توانید تشک خوشخواب اصل رو خریداری کنید؟

نکته قابل توجه این است که اکثر افراد نمی توانند تشک تقلبی و اصل را تشخیص دهند تا زمانیکه بعد از مدت کوتاهی از آن تشک استفاده کرده و عیوب آن مانند فرورفتگی، دفرمه شدن تشک،شکستن فنرهاو... نمایان گردد.

بنابراین این مساله هشدار جدی است به همه هموطنان عزیز که تشک خود را از مراکز صرفا اینترنتی خریداری نکنند. چرا که این مراکز نه تنها نمایندگی تشک خوشخواب نیستند که با خرید تشک های انباری و معیوب از دلالان، آن را با قیمت پایینتری به مشتری می فروشند و از آنجاکه شرکت خوشخواب گارانتی ای بابت تشک های خریداری شده از این مراکز ارائه نمی دهد و همچنین فاقد فاکتور مهر شده نمایندگی رسمی تشک خوشخواب هستند بنابراین در نهایت مشتری می ماند با یک تشک معیوب تازه خریداری شده و هزینه ای که به هدر رفته است.

با توجه به توضیحات بالا به عنوان نمایندگی رسمی تشک خوشخواب به اطلاع هموطنان عزیز می رسانیم تشک خوشخواب اصل را همراه با گارانتی هولوگرام دار و فاکتور مهرشده نمایندگی را تنها از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب خریداری نمایید.

ما در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان آماده ارائه انواع تشک خوشخواب اصل به شما عزیزان هستیم.

لیست قیمت تشک خوشخواب

شما می توانید بصورت حضوری و با مراجعه به نمایندگی های ما و یا از طریق تماس تلفنی و یا از طریق سایت و بصورت آنلاین تشک خوشخواب خود را سفارش داده و هر کجا که باشید بصورت رایگان همراه گارانتی و فاکتور نمایندگی درب منزل تحویل بگیرید.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

نظرات

 
 
Captcha