بالش طبی – بالش مموری فوم

بالش طبی – بالش مموری فوم

بالش طبیبالش مموری فوم

امروزه بالش های طبی مموری فوم را همه می شناسند و این محصول با توجه به قابلیت های طبی و منحصر به فردی که در مقابل بالش های قدیمی مانند پر مرغ ، پشم شیشه، الیافی و… دارد با استقبال خوبی در میان پزشکان و مردم مواجه شده است.

بالش‌های که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت یا بسیار سفت بودند یا بسیار نرم. بالش سفت به دلیل نداشتن انعطاف‌پذیری مناسب نیروی وزن سرو گردن را دفع نمی‌کند. بالش‌ نرم نیز به خاطر فرورفتن سر به داخلشان موجب نامتعادل شدن زاویه‌ی بین سر و گردن می‌شود. بنابراین در هر دو حالت، انعطاف‌پذیری کم یا زیاد موجب فشار به مهره‌های گردن و کمر ، درد های عضلانی و بر هم خوردن تنفس صحیح هنگام خواب می‌شود. نتیجه این اتفاق، گردن درد و سردرد هنگام بیدار شدن و در طولانی‌مدت آسیب به عضلات و مهره‌های گردن و کمر است.

در صورتی که شما هم در زمان بیدار شدن از خواب احساس درد و کوفتگی در گردن و سر شانه های خود حس میکنید این درد ناشی از استاندارد و طبی نبودن بالش و تشک می باشد که در حین خواب باعث گردن درد و خون مردگی می شود که با درد همراه است. برای رفع این مشکل اولین راه استفاده از بالش های طبی است.

مواد بالش طبی مموری فوم :

بالش طبی مموری فوم از موادی به نام پلی اورتان تهیه گردیده است این مواد با توجه به سازگار بودن با محیط زیست ضد آلرزی و ضد حساسیت می باشد و با انعطاف پذیری بالایی که دارد موجب پوشش دهی عضلات و مهره های گردن و قرار گیری بدن در شکل استاندارد در هنگام خواب می گردد.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha