نمایندگی رسمی تشک خوشخواب

قطعا هنگام جستجو در اینترنت برای خرید تشک به اسم هایی مثل خانه تشک، فروشگاه تشک و... برخورد کرده اید.

در اینجا دو نکته قابل تامل است که در زیر خدمت شما عزیزان عرض می کنیم.

نکته اول این است که همانطور که در نوشته های قبل مکررا تاکید کرده ایم در اینجا نیز تاکید می کنیم به هیچ وجه از فروشگاه های صرفا اینترنتی که محل و فروشگاه حقیقی و مشخصی نداشته و همچنین نمایندگی تشک خوشخواب نیستند خرید نکنید چرا که نه تنها تشکی معیوب نصیبتان می شود همچنین به دلیل اینکه این مراکز نمایندگی تشک خوشخواب نیستند گارانتی ای که به مشتری می دهند اعتباری نزد شرکت خوشخواب نداشته و متاسفانه در نهایت این مشتری است که متضرر شده است.

نکته دوم اینکه فروشگاه تشک و در واقع نمایندگی تشک خوشخواب باید بصورت تخصصی انواع تشک خوشخواب را به مشتری ارائه دهد نه اینکه با انبوهی از برندهای مختلف که اکثرا اطلاعی از کیفیت آنها ندارد مشتری را سردرگم نماید تا فقط بخواهد جنسی را به او بفروشد.

هدف ما به عنوان نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در فروشگاه های صادقیه و شهرک گلستان(دریاچه) ارائه تخصصی انواع تشک خوشخواب همراه با گارانتی و فاکتور مهر شده نمایندگی و ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه به شما عزیزان است تا بتوانید تشک خوشخواب ایده آل خود را خریداری نمایید.

شما عزیزان هر کجا که باشید می توانید از طریق حضور در فروشگاه های ما و یا از طریق تلفن و در نهایت از طریق سایت و بصورت اینترنتی تشک خود را خریداری و همراه گارانتی و فاکتور نمایندگی بصورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

نظرات

 
 
Captcha