تشخیص اصل بودن گارانتی تشک خوشخواب

قطعا وقتی تصمیم به خرید تشک خوشخواب می کنید از قبل با اطمینان از کیفیت بالای تشک های خوشخواب اقدام به خرید تشک خوشخواب مورد نظرتون می کنید و از این جهت خیالتون راحته.

ولی معمولا یه دغدغه تو ذهنمون ممکنه باشه که از کجا بفهمم این تشک خوشخواب همون تشک خوشخواب اصل هست؟و یا اینکه گارانتی معتبری داره؟ نکنه تشک خوشخوابی که دارم میخرم اصل نباشه و گارانتیش رو شرکت قبول نکنه؟؟

بله!میدونیم تمام این نگرانی ها طبیعی هست. ولی برای جواب تمام این سوالا و نگرانی ها فقط یک جمله وجود داره.

تنها از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب خرید کنید.

بله تنها راهی که این لطمینان خاطر رو به شما میده که تشک خوشخوابتون اصل هست و گارانتی معتبری داره خرید از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب هست. در واقع این فاکتور مهرشده نمایندگی هست که به گارانتی تشک خوشخواب شما نزد شرکت خوشخواب اعتبار می بخشه.

متاسفانه به دلیل زیاد شدن فروشگاه های صرفا اینترنتی که نمایندگی تشک خوشخواب نیستن فروش تشک های معیوب با گارانتی تقلبی افزایش پیدا کرده.

بنابراین از همه هموطنان عزیزمون خواهش می کنیم تشک خوشخواب خودشون رو تنها از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب خریداری کنن تا متضرر نشده و با اطمینان کامل از خوابیدن روی تشک خوشخواب اصل لذت ببرند.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان با ارائه انواع تشک خوشخواب و ارسال رایگان در خدمت شما عزیزان هستیم.

شما عزیزان می توانید هم بصورت حضوری و هم از طریق تماس تلفنی و هم از طریق سایت و بصورت اینترنتی تشک خوشخواب مورد نظرتون رو خریداری و بصورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha