مموری فوم چیست؟ تکنولوژی مموری فوم ( فوم هوشمند) در تشک های خوشخواب

مموری فوم چیست؟ تکنولوژی مموری فوم ( فوم هوشمند) در تشک های خوشخواب

مموری فوم چیست؟ تکنولوژی مموری فوم ( فوم هوشمند) در تشک های خوشخواب

مموری فوم چیست؟

مموری فوم ها مواد انعطاف پذیری هستند که به وزن و دما واکنش نشان می دهند و ازهمه مهمتر خوابیدن روی تشک مموری فوم لذت و حس فوق العاده ای در شما ایجاد می کند .

در واقع ویژگی بارز تشک های مموری فوم این است که به میزان وزن و دمای بدن هر شخص فرم میگیرد و بعد از برخاستن از روی تشک دوباره به حالت اولیه خود باز می گردد.

تشک هایی که دارای مموری فوم هستند جزوه مدل های مدرن به حساب می آید.

حال ممکن است این سوال پیش بیاید که فواید تشک مموری فوم چیست؟

در حالت کلی این تشک با انعطافی که دارد باعث شکل گیری جریان خون مناسب درون عضلات و ماهیچه ها می گردد به همین دلیل به تخلیه دردهای عضلانی و فشارهای عصبی کمک می کند. مموری فوم با پوشش دهی صحیح عضلات و آناتومی بدن فشار را از روی مفصل های شما دور می کند و باعث خوابی راحت و آسوده می شود. بدون شک تمامی علاقه مندان به تشک و کالای خواب مشتاق استراحت بر روی تشک های مموری فوم هستند. همچنین این تشک ها به دلیل قابلیت انعطاف پدیری بالایی که دارند طول عمر بیشتری نسبت به سایر تشک ها داشته و در نتیجه علاوه بر کیفیت بالا و ویزگی های منحصر به فردش مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

شرکت خوشخواب نیز با بهره گیری از این تکنولوزی پیشرفته اقدام به تولید تشک های دارای مموری فوم یا تشک های هوشمند نموده است که از آن جمله می توان تشک ، های کلاس مموری (هوشمند)-high class memory و در نیز تشک میکروبایوریتمیک مموری micro biorytmic memory یا به اختصار mbm را نام برد. که در هر دو تشک دارای تکنولوژی پیشرفته مموری فوم می باشند. در مورد تشک mbm علاوه بر تکنولوژی مموری فوم ، تکنولوژی پیشرفته بایوریتمیکbiorytmic نیز بکار رفته است که این تشک را بیش از هر تشک دیگری متمایز کرده و در بالاترین رنج کیفیت و تکنولوژی روز دنیا از سری تشک های خوشخواب قرار داده است.

با کلیک روی لینک های زیر می توانید مشخصات تشک، های کلاس مموری ، تشک میکروبایوریتمیک و فواید تکنولوژی بایوریتمیک را نیز مطالعه بفرمایید.

تشک،های کلاس مموری high class memory

تشک میکروبایوریتمیک مموری micro biorytmic memory-mbm

تکنولوژی بایوریتمیک (biorytmic) و فواید آن

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha