تكنولوژي برتر فنر هاي پاكتي در تشك هاي خوشخواب

تكنولوژي برتر فنر هاي پاكتي در تشك هاي خوشخواب

تكنولوژي برتر فنر هاي پاكتي در تشك هاي خوشخواب :

قطعا وقتی برای خرید تشک به فروشگاه های مختلف مراجعه میکنید نام تشک های دارای فنر متصل و فنر منفصل یا پاکتی را شنیده اید. حال توجه شما را به انواع فنرهای مورد استفاده در تشک ها و فرق میان فنرهای متصل و منفصل و مزیت استفاده از فنرهای منفصل در تشک های خوشخواب جلب می نماییم.

تشک های فنر متصل:

این تشک ها شامل یک قطعه بلند فلز که به صورت سیم پیچ شده به کل تخت متصل است. این ویژگی باعث می شود که در هر نقطه از تخت احساس راحتی و نرمی داشته باشید. همچین در این نوع تشک یک میله مرزی طراحی شده تا بتواند حالت تشک را به خوبی حفظ کند .

تشک فنری منفصل یا پاکت اسپرینگ:

تشک های فنر منفصل یا فنر های جدا ( فنر پاکتی ) اختراعی بود که بسیار جالب به نظر میرسید . و جهت افزایش سلامتی و پیشگیری از درد ناحیه کمر بسیار به کار می آمد . کار فنر منفصل در تشک بطور خلاصه این طور هست که فنرهای که از جنس استیل میباشد بطور جداگانه داخل پاکت است و تکان خوردن آن ربطی به بقیه فنر ها ندارد . در صورتیکه در تشکهای معمولی فنر ها به یکدیگر وصل هستند و با تکان خوردن یک قسمت همه جای تشک تکان میخورد این اوضاع وقتی اختلاف وزن دو نفر بیشتر میشود افزایش میابد و خواب را برای طرفین سخت میکند . بنابراین فنر منفصل اختراع شد و این مشکل برای مخصوصا تشک های دو نفره بر طرف شد.

همچنین چون در تشکهای فنر منفصل جایی که بر آمدگی بدن بیشتر باشد مانند شانه ها و یا باسن در تشک بیشتر فرو میرود و باعث میشود بدن در حالت استاندارد قرار گیرد و به ستون فقرات فشار وارد نشود همچنین نسبت به فنر های سنتی منفصل از درجه طبی بالاتری برخوردار است .

تفاوت فنر منفصل با فنرمتصل :

تشک هاي فنر منفصل يا فنر هاي جدا ( فنر پاکتي ) از جهت افزايش سلامتي و پيشگيري از درد ناحيه کمر بسيار به کار مي آيد .

نحوه توليد فنر منفصل در تشک بطور خلاصه اين طور هست که فنرهاي که از جنس استيل ميباشد بطور جداگانه داخل پاکت است و تکان خوردن آن ربطي به بقيه فنر ها ندارد .

در صورتيکه در تشکهاي معمولي فنر ها به يکديگر وصل هستند و با تکان خوردن يک قست همه جاي تشک تکان ميخورد اين اوضاع وقتي اختلاف وزن دو نفر بيشتر ميشود افزايش ميابد و خواب را براي طرفين سخت ميکند .

بنابراين در تشکهاي فنر منفصل جايي که بر آمدگي بدن بيشتر باشد مانند شانه ها و يا باسن در تشک بيشتر فرو ميرود و باعث ميشود بدن در حالت استاندارد قرار گيرد و به ستون فقرات فشار وارد نشود .

تشکهاي که فنر جدا دارند تنوع بالايي دارند . در نهايت اين تصميم شماست که انتخاکنيد که کدام تشک به درد شما ميخورد .

فوايد فنر منفصل چيست ؟

احساس خواب راحت بدليل پخش شدن وزن بدن روي تشک

حفظ سلامتي و ناحيه ستون ففقرات در خواب

خواب دو نفره شيرين تر و بدون لرزش تشک

ايجاد حالت آنتي استرس در تشک

به هر حال تشک شما کلا دگرگون ميشود و خواب راحتري را تجربه ميکنيد

و يکي مهم ترين فوليد ان جلوگيري از تکان خوردن و لرزش تشک دونفره درحين خواب دو نفره ميباشد.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544

شعبه شهرک گلستان : 02144724922

 نظرات

 
 
Captcha