بالش طبی

 

بالش ها انواع مختلفی دارند و دیگر تنها به نوع پر یا پنبه محدود نیستند. میدانیم یکی از لزومات داشتن یک خواب عالی و با کیفیت داشتن بالش مناسب و استاندارد است که علاوه بر پوشش دهی مناسب سرو گردن هنگام خواب موجب آسایش و احساس راحتی نیز بشود. حال این مساله مطرح می شود که هر فرد روی یک نوع بالش احساس راحتی می کند یک نفر روی بالش نرم یک نفر سفت دیگری روی بالش بلند و فرد دیگر روی بالش کوتاه. در اینصورت انتخاب یک بالش مناسب کمی سخت می شود .

در این مقاله سعی داریم به معرفی محصولی جدید به نامبالش طبی مموری فوم یا همان بالش فوم هوشمند بپردازیم. در واقع با انتخاب این نوع بالش مشکل سلایق مختلف بدون هیچ دردسری رفع شده و  افراد به راحتی می توانند مناسب ترین و راحت ترین بالش را برای خود انتخاب نمایند.

 

بالش مموری فوم

فوم هوشمند یا همان مموری فوم در ابتدا برای ناسا و برای فضانوردان و در صندلی پرواز فضانوردان تعبیه شد و بعد از مدتی در بیمارستانها برای راحتی و آرامش بیشتر بیماران در تخت و بالش آنها از مموری فوم استفاده گردید و در نهایت وارد بازار کالای خواب شد و به مصارف شخصی افراد مانند بالش و تشک خوشخواب رسید.

ساختار و عملکرد مموری فوم

در واقع مموری فوم ها دارای ساختار سلولی باز هستند و این خاصیت را دارند که هوا را به سلول کناری خود انتقال دهند و در نهایت بتوانند شکل بدن و یا سرو گردن را به خود بگیرند.

بنابراین سروگردن در راحت ترین حالت ممکن روی بالش مموری فوم قرار خواهند گرفت .

در واقع این بالش ها با شکل سر و گردن را به خود گرفته و از ناحیه گردن و ستون فقرات حمایت می کنند و بعد از برخاستن از خواب به حالت اولیه خود باز می گردند.

با انتخاب این نوع بالش مشکل سلایق مختلف افراد نیز حل میشود زیرا به اندازه فشار سر و گردن هر شخص این بالش فرم میگیرد و با پر کردن گودی گردن از سر و گردن و ستون فقرات محافظت می نماید.

بالش مموری فوم پلاریس

از مموری فوم ها در تولید تشک خوشخواب نیز استفاده شده است تا بتواند علاوه بر ایجاد خوابی راحت تر از کمر و ستون فقرات و محافظت نماید.

تشک خوشخواب مدل های کلاس مموری و ام بی ام دارای مموری فوم می باشند که از طریق لینک زیر می توانید مشاهده نمایید.

 تشک های کلاس مموری خوشخواب

تشک ام بی ام خوشخواب

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان آماده ارائه انواع تشک خوشخواب و تشک ها و بالش های مموری فوم به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha