کدام تشک برای سالمندان مناسب است؟

خرید یک تشک خوب و با کیفیت که بتوان خوابی آرام را با آن تجربه کرد در همه سنین امری مهم لست اما در سنین میان سالی و همچنین برای سالمندان این امر اهمیت بیشتری پیدا می کند. چرا که با بالا رفتن سن علاوه بر اینکه بسیاری از افراد دچار مشکلاتی در خوابیدن می شوند ، کمردرد گردن درد،آرتروز و انواع مشکلات جسمی نیز باعث می شود تا هنگام خوابیدن با مشکل مواجه شوند.

علت بسیاری از این مشکلات نیز خوابیدن روی تشک های نا مرغوب و بی کیفیت است.

بنابراین با توجه به اهمیت داشتن یک تشک خوشخواب با کیفیت برای افراد میان سال و همچنین سالمندان در زیر به نکاتی که هنگام خرید تشک خوشخواب برای این افراد باید در نظر بگیریم اشاره می کنیم.

چگونه برای سالمندان بهترین تشک را انتخاب کرده و به چه نکاتی هنگام خرید تشک خوشخواب باید توجه کنیم؟

در درجه اول کیفیت و موتد تشکیل دهنده تشک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که پایه و اساس تشکیل دهنده آن تشک است. بنابراین تشک خوشخواب خود را از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب خریداری کرده تا مطمئن شوید تشک مطابق با استانداردهای جهانی و با کیفیت ایده آل است.

فاکتور دوم که بسیار مهم است نوع تشک است. معمولا تشک های تمام فنری که تکان بیشتری دارند برای افراد میان سال توصیه نمی شود.  تشی که برای این سن مناسب است تشکی طبی و ارتوپدیک است که اولا با توجه به وزن و وضعیت جسمانی فرد مانند داشتن انواع کمردرد،گردن درد و... به فرد پیشنهاد می شود.

همچنین نرمی و سفتی تشک نیز بسیار مهم است. تشک مناسب برای این افراد تشکی است که نه خیلی نرم و فنری بوده و نه خیلی سفت باشد.

در واقع تشک ایده آل برای این سن تشکی است که بتواند فرم طبیعی بدن را حفظ کرده و بدن را هنگام خواب از وضعیت نرمال خارج نکرده و گودی و برآمدگی های بدن را پوشش داده و وزن بدن را در یک نقطه جمع نکردهخ و آن را در تمام سطح تشک پخش نماید.

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره برای انتخاب بهترین تشک برای افراد سالمند و میان سال با نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان (دریاچه) تماس گرفته . یا بصورت حضوری و یا آنلاین جهت انتخاب و خرید بهترین تشک خوشخواب مشاوره بگیرید.

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha