تشک ارزان !

حتما هنگام خرید تشک با شعارهای تبلیغاتی ای مثل ارزان تر از همه جا و یا تشک زیر قیمت کل بازارو یا درصد تخفیف های بسیار بالا را دیده اید.

در نگاه اول ممکن است برای خیلی افراد وسوسه کننده باشد که بتوانند تشک خود را ارزان تر خریداری نمایند. ولی با کمی جستجو سریعا متوجه می شوند این ارزانی بی علت نیست!

بله علت ارزان تر بودن این تشک ها این است که اولا این تشک ها تشک های تولید روز کارخانه نبوده و مدت ها در انبار زیر فشار تشک های دیگر مانده و معیوب شده است. علت دوم این است که این مراکز به دلیل اینکه نمایندگی تشک خوشخواب نیستند طبق اعلامیه شرکت خوشخواب گارانتی آنها نزد شرکت خوشخواب فاقد اعتبار می باشد. چرا که این فاکتور مهر شده نمایندگی رسمی است که به برگ گارانتی اعتبار بخشیده و اصل بودن آن را تضمین می نماید.

در واقع خرید از این مراکز نه تنها به صرفه نبوده که موجب می شود هزینه بیشتری را نیز متحمل شوید. زیرا دیری نمیگذرد که تشک معیوب ،عیوب خود را نشان داده و دیگر قابل استفاده نخواهد بود و چون از طرفی گارانتی آن بی اعتبار است مجبور خواهید شد تشکی دیگر خریداری کنید.

همچنین این تشک های بی کیفیت موجب آسیب به کمر و گردن افراد شده و علاوه بر ضرر مالی به جسم آنها نیز زیان وارد خواهد کرد.

بنابراین از تمام هموطنان عزیز خواهشمندیم تنها از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب خریداری کرده تا هم تشک اصل خوشخواب را به روز از درب کارخانه تا درب منزل رایگان تحویل بگیرند و هم اینکه همراه تشک فاکتور مهر شده نمایندگی رسمی و گارانتی اصل را دریافت نمایند.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان(دریاچه) آماده ارائه مشاوره رایگان بصورت حضوری تلفنی و از طریق سایت و بصورت آنلاین به شما عزیزان جهت انتخاب بهترین تشک خوشخواب هستیم.

همچنین قیمت انواع تشک خوشخواب در نمایندگی های ما به قیمت مصوب شرکت خوشخواب بوده و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده تشک خود را انتخاب و خریداری نمایید.چرا که قیمت های مصوب شرکت خوشخواب زیر نظر صنایع و معادن و متناسب و به صرفه برای مشتریان عزیز می باشد.

لیست قیمت انواع تشک خوشخواب 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha