تشک سفت بهتر است یا تشک نرم؟

معمولا هنگام خرید تشک خوشخواب یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب تشک ایده آل برایمان نرمی و سفتی تشک است.

قطعا برایتان پیش آمده کسی از نزدیکان گفته باشد تشک نرم را به سفت ترجیج می دهد و یا بالعکس. ولی وقتی روی تخت او دراز کشیده باشید نظری کاملا متفاوت با او دارید. یده آل خود را

این مساله به این دلیل است که میزان نرمی و سفتی تشک ئر نظر افراد بسیار متفاوت است. ممکن است تشک خوشخوابی که از نظر فردی نرم باشد از نظر فرد دیگر تشک سفتی به حساب بیاید.

بنابراین هنگام خرید تشک ابتدا به شرایط جسمانی و وضعیت فیزیکی خود توجه نمایید و سپس با مشاوره متخصصین آن برند تشک ایده آل خود را انتخاب نمایید.چرا ممکن است فردی کمردرد و گردن درد و یا مشکلات ستون فقرات داشته باشد. بنابراین لازم است حتما تشک خوشخوابی را انتخاب کند که بطور تخصصی در زمینه جلوگیری از پیشرفت و یا بهبود آن وضعیت جسمانی باشد.

برخی افراد بر این باورند برای کمردردهای جزئی هم باید روی تشک خیلی سفت بخوابند. در صورتیکه تشک های خیلی سفت فقط باید با دستور پزشک مورد استفاده قرار بگیرند.

 حال سوال این است برای کمردرد تشک نرم بهتر است یا تشک سفت؟

در پاسخ باید بگوییم نظر پزشکتان در این زمینه بسیار مهم است گاهی پزشک توصیه می کند بیمار روی تشک تمام طبی و بدون فنر بخوابد و گاهی تشک طبی و ارتوپدیک را توصیه می کند.

بطور کلی اگر دچار کمردرد هستید تشک شما نباید خیلی نرم باشد و باید تشکی انتخاب کنید که از درجه سفتی معقولی نیز برخوردار باشد تا باسفتی زیاد باعث بدن درد نشود.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب آماده ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین تشک به شما عزیزان هستیم.

 

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha