فروشگاه تشک خوشخواب تهران

وقتی قصد خرید یک تشک با کیفیت رو داشته باشیم معمولا بین برندهای مختلفی که موجوده اولین اسمی که به خاطرمون میاد تشک خوشخواب هست.

دلیل اینکه بین اینهمه برند تشک ،تشک خوشخواب واسمون یه چیز دیگست این هست که نه تنها ما بلکه پدر و مادرمون هم همیشه از تشک خوشخواب استفاده کردن و بعد از سال هاوقتی نظرشون رو در مورد خرید یک تشک با کیفیت و اصیل بخوایم قطعا میگن تشک خوشخواب یه چیز دیگست!

نکته دیگه ای که ممکنه موقع خرید تشک خوشخواب به ذهنمون بیاد این هست که از کجا تشک خوشخواب اصل رو بخرم؟ از کدوم فروشگاه تشک خوشخوابی تهیه کنم که هم گارانتی اصل داشته باشه و هم طوری بهم مشاوره بده که بتونم بهترین تشک خوشخواب رو با خیال راحت واسه خودم انتخاب کنم؟

جواب همه این سوال ها رو میتونید در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب ما پیدا کنید.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب تهران  بصورت حضوری ،تلفنی و در سایت همه آنچه را که شما برای خرید یک تشک خوشخواب مناسب نیاز دارین که بدونید بصورت مشاوره در اختیارتون میذاریم تا بهترین تشک خوشخواب رو انتخاب کنید.

همچنین گارانتی اصل و فاکتور نمایندگی رسمی هم خرید تشک خوشخواب شمارو تکمیل می کنه که موقع خرید تحویل می گیرید.

البته لازم نیست نگران مسیر و راه های پر ترافیک باشین. هر کجای تهران که باشین تشک خوشخوابتون رو می تونید رایگان درب منزل از ما تحویل بگیرین.

حتی می تونید بصورت تلفنی و یا آنلاین از طریق سایت شفارشتون رو ثبت کنید و بعد رایگان همراه با گارانتی و فاکتور درب منزل تحویل بگیرید.

هموطنان ساکن در خارج از تهران هم میتونن بعد از ثبت سفارش تشک خوشخواب مورد نظرشون چه از طریق سایت و یا تلفنی تشک خوشخواب خودشون رو همراه گارانتی و فاکتور نمایندگی رسمی بطور رایگان در شهرشون تحویل بگیرن.

آدرس و شماره تلفن دو شعبه ما در صادقیه و شهرک گلستان در زیر اومده که به راحتی می تونید با ما در ارتباط باشید.

 

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha