وقتی هم کیفیت مهمه هم قیمت!

گاهی هنگام خرید تشک افرادی تنها به فکر این هستند که تشکی با قیمت ارزان خریداری کنند و کیفیت چندان مد نظرشان نیست.

گاهی نیز تنها به کیفیت توجه می کنند و به قیمت آن توجه نمی کنند.

شاید تعجب کنید ولی در واقع هر دو این گروه از افراد دچار زیان در خرید تشک می شوند.

گروه اول که تنها به دنبال تشکی ارزان هستند و به کیفیت اهمیت نمی دهند معمولا تشک های بی نام و نشان و بی کیفیت را خریداری کرده و بعد از مدت کوتاهی دیگر نمی توانند از آن استفاده کرده و مجبور می شوند دوباره تشکی دیگر خریده و هزینه اضافی صرف کنند.

گروه دوم نیز مورد سواستفاده فروشندگان تشک هایی قرار میگیرند که معمولا با نام تشک خارجی هزینه هنگفتی از مشتری دریافت کرده و باز در نهایت مشتری در قبال هزینه ای که پرداخت کرده کیفیت مورد نظر خود را که از آن تشک انتظار داشته دریافت نمیکند.

با توجه به این مسائل تشک خوشخواب با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و مدرن ترین دستگاه ها اقدام به تولید تشک خوشخواب با کیفیت بالا کرده است ضمن اینکه سعی کرده هزینه و قیمتن تشک های خود را نیز با توجه به تورم طوری تنظیم نموده که از هر جهت مناسب برای مشتریان بوده و هموطنان عزیز با پرداخت هزینه ای معقول بتوانند تشک خوشخواب با کیفیت عالی و ایده آل را از تشک های خوشخواب خریداری نمایند.

ما نیز در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان با ارائه انواع تشک خوشخواب با قیمت مصوب شرکت خوشخواب ،همراه گارانتی و فاکتور نمایندگی در خدمت شما عزیزان هستیم.

هموظنان عزیز می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین خرید خود را نهایی و تشک خوشخواب خود را با گارانتی و فاکتور نمایندگی رسمی تشک خوشخواب بصورت رایگان درب منزل تحویل بگیرند.

 

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

 

نظرات

 
 
Captcha