چه تشکی برای کمردرد مناسب است؟

چه تشکی برای کمردرد مناسب است؟

چه نوع  تشک خوشخواب برای کمردرد مناسب است؟

امروزه به دلایل زیادی از جمله نشستن طولانی مدت پشت میز کار، انجام نادرست کارهای روزانه ، بلند کردن اجسام سنگین و بسیاری دیگر از عادات غلط ، افراد زیادی مبتلا به انواع کمردرد و دیسک کمرهستند و مشکل اصلی این افراد درست موقع خوابیدن بروز می نماید و مانع از داشتن خوابی راحت و آسوده می شود و در نتیجه بد خوابیدن در زندگی روزمره این افراد نیز اختلال بوجود می آید.

متاسفانه به دلیل عدم مشاوره درست بسیاری از این افراد هنگام خرید تشک سردرگم شده و در انتخاب تشک مناسب دچار سردرگمی میشوند و با خرید تشک نامناسب نه تنها به خوابی راحت دست نمی یابند بلکه موجب تشدید درد های کمر و دیسک کمر خود نیز می شوند.

از این رو قصد داریم تا بطور خلاصه شما را در انتخاب بهترین تشک برای کمردرد یاری کنیم.

توصیه ما برای کسانی که از انواع درد کمر رنج می برند بهترین گزینه یعنی انتخاب تشک های خوشخواب دارای فنرهای پاکتی یا فنر منفصل و انواع تشک مموری فوم یا هوشمند است.

حال توجه شما را به انواع فنرهای مورد استفاده در تشک ها و فرق میان فنرهای متصل و منفصل و مزیت استفاده از فنرهای منفصل در تشک های خوشخواب و همچنین تکنولوژی برتر تشک های مموری فوم شرکت خوشخواب جلب می نماییم.

تشک های فنر متصل:

این تشک ها شامل یک قطعه بلند فلز که به صورت سیم پیچ شده به کل تخت متصل است. این ویژگی باعث می شود که در هر نقطه از تخت احساس راحتی و نرمی داشته باشید. همچین در این نوع تشک یک میله مرزی طراحی شده تا بتواند حالت تشک را به خوبی حفظ کند .

تشک فنری منفصل یا پاکت اسپرینگ:

تشک های فنر منفصل یا فنر های جدا ( فنر پاکتی ) اختراعی بود که بسیار جالب به نظر میرسید . و جهت افزایش سلامتی و پیشگیری از درد ناحیه کمر بسیار به کار می آمد . کار فنر منفصل در تشک بطور خلاصه این طور هست که فنرهای که از جنس استیل میباشد بطور جداگانه داخل پاکت است و تکان خوردن آن ربطی به بقیه فنر ها ندارد . در صورتیکه در تشکهای معمولی فنر ها به یکدیگر وصل هستند و با تکان خوردن یک قسمت همه جای تشک تکان میخورد این اوضاع وقتی اختلاف وزن دو نفر بیشتر میشود افزایش میابد و خواب را برای طرفین سخت میکند . بنابراین فنر منفصل اختراع شد و این مشکل برای مخصوصا تشک های دو نفره بر طرف شد.

همچنین چون در تشکهای فنر منفصل جایی که بر آمدگی بدن بیشتر باشد مانند شانه ها و یا باسن در تشک بیشتر فرو میرود و باعث میشود بدن در حالت استاندارد قرار گیرد و به ستون فقرات فشار وارد نشود همچنین نسبت به فنر های سنتی منفصل از درجه طبی بالاتری برخوردار است .

فواید تشک فنر منفصل به طور خلاصه:

عدم صدا دادن فنر در دراز مدت

عدم گود افتادگی تشک در مدت استفاده

بالا رفتن طول عمر تشک به دلیل تکی عمل کردن فنرها

احساس خواب راحت به دلیل پخش شدن وزن بدن روی تشک

حفظ سلامتی و پیشگیری از مشکلات ستون فقرات در حین استراحت

خواب دو نفره شیرین تر و بدون لرزش تشک

تشک مموری فوم:

تشک هایی که دارای مموری فوم هستند جزوه مدل های مدرن به حساب می آید.
مموری فوم ها مواد انعطاف پذیری هستند که به وزن و دما واکنش نشان می دهند و ازهمه مهمتر خوابیدن روی تشک مموری فوم لذت و حس فوق العاده ای در شما ایجاد می کند .

در واقع ویژگی بارز تشک های مموری فوم این است که به میزان وزن و دمای بدن هر شخص فرم میگیرد و بعد از برخاستن از روی تشک دوباره به حالت اولیه خود باز می گردد.

در حالت کلی این تشک با انعطافی که دارد باعث شکل گیری جریان خون مناسب درون عضلات و ماهیچه ها می گردد به همین دلیل به تخلیه دردهای عضلانی و فشارهای عصبی کمک می کند مموری فوم با پوشش دهی صحیح عضلات و آناتومی بدن فشار را از روی مفصل های شما دور می کند و باعث خوابی راحت و آسوده می شود بدون شک تمامی علاقه مندان به تشک و کالای خواب مشتاق استراحت بر روی تشک های مموری فوم هستند.
در حالت کلی این تشک برای کسانی که آلرژی و درد کمر دارند و همچنین به دنبال خوشخوابی با درجه کیفی بالا هستند مناسب است و توصیه دکتر ارتوپد به اشخاصی که از دیسک کمر رنج می برند و یا عمل جراحی انجام داده اند و یا حتی کسانی که می خواهند از این مشکلات پیشگیری کنند تشک ها و بالش مموری فوم است.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha