گارانتی تشک خوشخواب

قطعا وقتی تشکی را خریداری می کنید گارانتی آن نیز برایتان بسیار مهم و حائز اهمیت است.داشتن گارانتی معتبر برای یک محصول می تواند خیال مشتری را از اصل بودن و کیفیت بالای آن محصول راحت کند. البته شایان ذکر است خرید از برندی معتبر و با سابقه و مشخصا مراجعه به نمایندگی های رسمی و معتبر آن برند می تواند متضمن اصل بودن آن گارانتی باشد.

تشک های خوشخواب نیز از این قائده و قانون خارج و مستثنی نیستند. تشک های خوشخواب دارای مدل ها و انواع مختلفی جهت پاسخگویی به نیاز همه مشتریان عزیز می باشد که هر کدام از این مدل ها دارای گارانتی اصل و هولوگرام دار شرکت خوشخواب می باشند. مدت زمان گارانتی هر مدل از تشک ها متفاوت است که برای اطلاع شما عزیزان در زیر به تک تک آنها اشاره می کنیم.

نکته قابل توجه و مهمی که در این بین می بایست مد نظر قرار داد این است که گارانتی هر کدام از انواع تشک خوشخواب زمانی برای شرکت خوشخواب معتبر است که همراه با فاکتور مهر شده نمایندگی رسمی تشک خوشخواب همراه باشد.

در واقع فاکتورنمایندگی مجاز تشک خوشخواب متضمن این است که شما مشتری عزیز تشک اصل خوشخواب را همراه با گارانتی اصل و معتبر شرکت خوشخواب از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب خریداری نموده اید در نتیجه با در دست داشتن گارانتی و فاکتور مهر شده نمایندگی رسمی می توانید از خدمات پس از فروش شرکت خوشخواب استفاده نمایید.

 

لیست مدت زمان گارانتی انواع تشک خوشخواب :

تشک خوشخواب مدل کامفورت 24 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل باراباس 48 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل کلاسیک 50 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل آناهیتا 50 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل طبی فنری 50 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل طبی پاکتی 60 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس سافت 60 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد 60 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل سوپر استار 88 ماه گارانتی

تشک خوشخواب مدل ام بی ام 99 ماه گارانتی

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha