تشک سفت برای کمردرد بهتره یا تشک نرم؟

این سوال یکی از متداولترین سوالاتی است که هنگام خرید تشک های خوشخواب مطرح می شود. در پاسخ به این سوال باید به چند نکته توجه داشت :

اول اینکه سفتی و نرمی در درجه اول به سلیقه و دیدگاه افراد بستگی دارد که چه میزان از مقاومت تشک را سفت و یا نرم در نظر داشته باشند. ممکن است تشکی برای یک نفر بسیار سفت باشد ولی در نظر فردی دیگر مناسب و ایده آل باشد.

توجه به این نکته ضروری است که در وهله اول با توجه به وضعیت جسمانی خود باید تشک مناسب را انتخاب نمود اگربه هر دلیلی دارای انواع کمر درد و مشکلات ستون فقرات هستید باید تشک مناسب وضعیت خود را انتخاب نمایید که در این زمینه انواع تشک های طبی و ارتوپدیک شرکت خوشخواب پاسخگوی کاملی برای نیازهای مشتریان است.

بعد از توجه به وضعیت جسمانی در صورت نداشتن هیچگونه مشکل باید به این نکته توجه کنید که امروزه مساله فقط خوابیدن نیست بلکه تکنولوژی روز دنیا که در انواع تشک های خوشخواب وجود دارد این امکان را به شما میدهد تا خوابی توام با احساس آرامش و راحتی اعصاب و روان داشته باشید پس چه بهتر که تشکی را انتخاب نمایید تا با توجه به سلیقه خودتان احساس آرامش بیشتری هنگام خواب روی آن داشته باشید.

بطور کلی بعد از توجه به وضعیت جسمانی و بعد سلیقه هر فرد توصیه می کنیم افرادی که دارای وزن بالاترهستند تشک های مقاوم تر یا سفت تر را انتخاب نمایند .

حال سوال این است برای کمردرد تشک نرم بهتر است یا تشک سفت؟

در پاسخ باید بگوییم نظر پزشکتان در این زمینه بسیار مهم است گاهی پزشک توصیه می کند بیمار روی تشک تمام طبی و بدون فنر بخوابد و گاهی تشک طبی و ارتوپدیک را توصیه می کند.

بطور کلی اگر دچار کمردرد هستید تشک شما نباید خیلی نرم باشد و باید تشکی انتخاب کنید که از درجه سفتی معقولی نیز برخوردار باشد تا باسفتی زیاد باعث بدن درد نشود.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب آماده ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین تشک مخصوص کمردرد به شما عزیزان هستیم.

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha