چگونه عمر تشک خود را افزایش دهیم؟

چگونه عمر تشک خود را افزایش دهیم؟

وقتی تشکی را خریداری می کنیم بعد از داشتنآرامش و خوابی با کیفیت به طول عمر آن تشک فکر می کنیم. اینکه این تشک تا چند سال برایمان با حفظ کیفیت کار می کند؟

نکته اول در پاسخ به این سوال این است که در وحله اول باید از برندی معتبر و دارای استانداردهای جهانی و داخلی تشک خود را انتخاب نمایید. چرا که تنها در اینصورت است که می توانید از کیفیت موتد مصرفی در تشک مظمئن باشید و خیالتان از بابت طول عمر تشک خود مطمئن باشد.

در وحله دوم باید تشکی را ناتخاب کنید که گارانتی اصیل شرکتی داشته و طول گارانتی آن کم نباشد. هر چه تشک با کیفیت تر طول گارانتی آن نیز بیشتر خواهد بود.

نکته سوم اینکه بعد از انتخاب برندی معتبر باید تشک خود را تنها از نمایندگی های رسمی ان تشک خریداری کنید زیرا مراکز دیگری که اقدام به فروش این تشک ها می کنند نه تنها تشک های انباری و معیوب تحویل مشتری می دهند بلکه با فروش تشک با قیمتی پایین تر از اعتماد مشتری سواستفاده کرده چرا که گارانتی ای که تحویل مشتری می دهند فاقد اعتبار در شرکت تولید کننده تشک می باشد و در صورت بروز مشکل حتمی چرا که اغلب تشک ها معیوب هستد شرکت هیچ مسئولیتی در قبال گارانتی نامعتبر آنها ندارد.

در نهایت می توانید با استفاده از محافظ تشک ضد آب روی تشک سال های سال به عمر تشک خود بیفزایید. همچنین از تمیز نگه داشتن تشک و شستشوی مرتیب ملحفه غافل نشوید.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان دریاچه آماده ارائه انواع تشک های خوشخواب همراه با گارانتی اصیل و ممعتبر شرکت خوشخواب و فاکتور نمایندگی به شما عزیزان هستیم.

 

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha