تکنولوژی برتر فنرهای میکرو پاکت در تشک های خوشخواب ( Micro pocket spring )

تکنولوژی برتر فنرهای میکرو پاکت در تشک های خوشخواب ( Micro pocket spring )

تکنولوژی برتر فنرهای میکرو پاکت در تشک های خوشخواب ( Micro pocket spring )

یکی دیگر از آخرین تکنولوژی های روز دنیا که در تشک های خوشخواب بکار گرفته شده تکنولوژی فنرهای میکرو می باشد.

اگر به دنبال تشکی هستید که  تکنولوژی های روز دنیا را دارا باشد قطعا با نام تشک های میکرو پاکت از برند خوشخواب برخورد کرده اید. اما سوال این است که این فنرهای میکرو چیست و مکانیزم عملکرد و کیفیت حاصل از آنها روی تشک چگونه است.

بنابراین برای پاسخ به تمامی این سوالات توجه شما را به مقاله زیر جلب می نماییم.

در مقاله های گدشته در مورد انواع فنرهای بکار رفته در تشک ها شامل فنرهای متصل و فنرهای منفصل توضیح دادیم و به تفضیل به بیان برتری فنرهای منفصل بکار رفته در تشک های خوشخواب پرداختیم. که میتوانید برای مشاهده کامل مقاله و آگاهی از آن وارد لینک زیر شده و مظالب جامع تر را مطالعه بفرمایید.

تكنولوژي برتر فنر هاي پاكتي در تشك هاي خوشخواب

 

بعد از اثبات برتری و کیفیت فنرهای منفصل در تشک های خوشخواب در لینک های بالا اکنون باید بگوییم در فناوری فنر های میکرو علاوه بر فنرهای پاکتی  یا منفصل یک لایه فنر با ارتفاع کمتر و تعداد بالاتر(تراکم بیشتر)بر روی فنرهای پاکتی قبلی قرار داده میشود که این دولایه فنر پاکتی باعث پخش شدن وزن بدن به بهترین شکل بر روی سطح تشک شده و از نظر راحتی حالت فوق العاده مناسبی ایجاد میکند.فشار به ماهیچه های بدن کاهش یافته و گردش خون افزایش می یابد ونتیجه کار شادابی پس از برخواستن از روی تشک می باشد .

یکی از مکانیزم های عمل این فنرها کارکرد مجزا هر فنر در حین حفظ یکپارچگی با سایر فنرها میباشد و در نتیجه با تکان خوردن قسمتی از تشک شما در قسمتی دیگر هیچ تکانی را مشاهده نمی کنید.

در واقع تکنولوژی بکار رفته در این تشک ها این مزیت را دارد که تشک خود را با فرم طبیعی بدن شما انطباق و شکل میدهد و این بدن شما نیست که مجبور به قرار گرفتن در حالت نامناسب روی تشک یوده و در نتیجه منجر به خواب بدون آرامش و منقطع و در نهایت کسالت باشد بلکه بعد از بیدار شدن به دلیل آنکه تشک این اجازه را به بدن داده تا بتواند در طول مدت خواب حالت طبیعی خود را حفظ کند احساس شادابی و آرامش محسوسی خواهید داشت.

در بین تشک های شرکت خوشخواب که دارای این تکنولوژی هستند میتوان به تشک میکروبایوریتمیک و تشک سوپر استارکه به عنوان  نماینده تشک های دارای فنر میکرو پاکت معرفی شده اند اشاره کرد.

در لینک های زیر میتوانید بطور کامل با تمام مشخصات این دو تشک آشنا شده و مطالب بیشتر و سایز و قیمت تشک ها را مطالعه بفرمایید.

تشک سوپراستار

تشک میکروبایوریتمیک مموری micro biorytmic memory-mbm

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544

شعبه شهرک گلستان : 02144724922

 نظرات

 
 
Captcha