معرفی برند خوشخواب

کارخانه خوشخواب از دیرباز در سال 1338 تاسیس شد. از همان ابتدای کار تولید تشکی با کیفیت عالی از اهداف اصلی شرکت خوشخواب بود که با سعی و تلاش و بکارگیری مواد اولیه عالی و با کیفیت به این مهم دست یافته و توانست در سال 1346 کارخانه ای عظیم تر و خط تولیدی بزرگتر احداث نماید.

همچنین بکارگیری ماشین الات پیشرفته و استفاده از تکنولوژی روز دنیا کمک کرد تا بیش از بیش تشک خوشخواب تبدیل به بهترین برند تشک در کشور شود.

لازم به توضیح است هم اکنون این مجموعه عظیم، دارای واحدهای کیفی: سالنهای پنبه زنی، اسکلت زنی، نوار بافی، رویه دوزی، نجاری، فنر زنی، طناب بافی، لحاف دوزی، تولید سرویس های ملحفه، پد، آزمایشگاه و … مجهز به سیستم های مکانیزه و مدرن می باشد .

رفته رفته با پیشرفت و ارائه تشک هایی با کیفیت عالی شرکت خوشخواب نمایندگی های خود را در سطح کشور راه اندازی نمود تا هموطنان بتوانند به راحتی و با خیالی آسوده از این نمایندگی اقدام به خرید نمایند.

ما نیز مفتخریم در دو نمایندگی  رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان (دریاچه) تشک ها ی با کیفیت و اصیل خوشخواب را همراه با فاکتور نمایندگی و گارانتی هولوگرام دار شرکت خوشخواب با مشاوره و ارسال رایگان به شما عزیزان ارائه دهیم تا بتوانید بهترین تشک را با قیمتی مناسب برای خود انتخاب و خریداری نمایید.

شما عزیزان می توانید هم از طریق سایت بصورت آنلاین ثبت سفارش کرده و تشک خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید و یا می توانید به آدرس شعب ما مراجعه کرده و تشک خود را انتخاب و بصورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

مشاوره و ارسال رایگان

نظرات

 
 
Captcha