چرا نباید روی تشک های قدیمی خوابید؟

در این مقاله به بررسی علل عدم استفاده از تشک های قدیمی و عوارض ناشی از استفاده از آنها می پردازیم.

اگر خیلی سال است که از تشکتان استفاده می کنید نگاهی به آن بیندازید و یا روی آن دراز بکشید. قطعا متوجه خواهید شد این تشک دیگر آن تشک با کیفیت قبل نیست و نه تنها در ظاهر دچار دفرمگی شده که دیگر کیفیت خواب مناسبی نیز نداشته و روی ان احساس آرامش نمی کنید.

این نکته را در نظر بگیرید که ما یک سوم از عمر خود را روی تشک و در حال خواب می گذرانیم و از آن مهمتر کیفیت این خواب روی کارها و زندگی روزمره ما تاثیر مستقیم دارد.

روی قارچ نخوابید!

با خوابیدن روی تشک های قدیمی ممکن است آلرژی های ناشی از گرد و غبار روی تشک به سراغتان بیاید. همچنین آثار سلول های مرده بدن و تعریق نیز روی تشک های قدیمی ایجاد قارچ کرده و موجب آلرژی و بیماریهای تنفسی و ریوی  می شوند.

دچار کمر درد و گردن درد نشوید!

رفته رفته وقتی عمر تشک تمام می شود تشک دیگر توانایی حمایت از گردن و ستون فقرات را نداشته در نتیجه دچار گردن درد و کمر درد خواهید شد.

دچار مشکلات پوستی نشوید!

گرد و غبار و باقی مانده سلول های مرده بدن روی سطح تشک قطعا روی سلامت پوست شما تاثیر گذاشته و دچار مشکلات پوستی خواهید شد.

اگر دچار آسم هستید آن را تشدید نکنید!

همانطور که گفتیم گرد و غبار موجود در تشک های قدیمی موجب آلرژی و بیماریهای تنفسی و ریوی می شود. این مساله در افراد دچار تنگی نفس و افراد مبتلا به آسم جدی تر است و بیماری آنها را بیش از پیش تشدید خواهد کرد.

کیفیت خوابتان را پایین نیاورده و یک روز عالی را تجربه کنید!

قطعا تاثیر یک تشک سالم و مناسب بر کیفیت خواب و در نتیجه کیفیت زندگی ما بر کسی پوشیده نیست.

اگر خوابی با کیفیت را تجربه کنید صبح روز بعد نه تنها سر حال از خواب بر میخیزید بلکه کل روز را با انرژی طی کرده و کارهای روزمره خود را با موفقیت انجام می دهید.

همچنین دیگر با کوفتگی بدن و بی حالی مواجه نخواهید شد.

همچنین داشتن خوابی با کیفیت موجب تقویت سیستم ایمنی بدن،پیشگیری از ابتلا به دیابت نوع دو و مدیریت وزنتان نیز خواهد شد.

همانطور که گفتیم داشتن خوابی با کیفیت در گرو خوابیدن روی تشکی با کیفیت و مناسب است.

ما مفتخریم در نمایندگی تشک خوشخواب در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان تمامی تشک های به روز و با کیفیت خوشخواب را به شما عزیزان ارائه دهیم و با دادن مشاوره های تخصصی در انتخاب بهترین تشک خوشخواب به شما عزیزان یاری رسانیم.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144724922

نظرات

 
 
Captcha