نمایندگی رسمی تشک خوشخواب دریاچه چیتگر

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب دریاچه چیتگر

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب دریاچه چیتگر

جهت رفاه بیشترو دسترسی هر چه آسانتر به محصولات خوشخواب و نمایندگی رسمی تشک خوشخواب اقدام به پوشش دهی و ارائه خدمات تشک و کالای خواب خوشخواب در منطقه دریاچه چیتگر نموده ایم. به همین جهت نزدیک ترین و راحت ترین نمایندگی خوشخواب را به ساکنین محترم این منطقه پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید همه روزه از شنبه تا جمعه ازساعت 10 صبح الی 10 شب به شعب نمایندگی رسمی تشک خوشخواب واقع در صادقیه خیابان سازمان آب نبش پاساژ مهرگان و شعبه شهرک راه آهن(گلستان) بلوار امیرکبیر بین کاج و هاشم زاده نبش گل افروز مراجعه نمایید و از مشاوره تخصصی ما جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین تشک بهره مند شوید. همچنین تست تمامی تشک ها در فروشگاه امکان پذیر بوده تا مشتریان بتوانند در کمال آرامش بهترین و مناسب ترین انتخاب خود را داشته باشند.

شماره تلفن شعبه صادقیه : 44229544

شماره تلفن شعبه شهرک راه آهن(گلستان) : 44714496

همچنین می توانید از طریق سایت و مطالعه خصوصیات سایز و قیمت تمامی تشک های خوشخواب اقدام به خرید اینترنتی کرده و تشک خود را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

البته ما فقط یک فروشگاه اینترنتی نیستیم و همانطور که در بالا ذکر شد می توانید بعد از مطالعه سایت تلگرام و اینستاگرام جهت مشاوره و تکمیل سوالات با شماره 44229544 و یا 44714496تماس حاصل نمایید و یا جهت تست تشک ها به فروشگاه که نزدیکترین و راحت ترین و کوتاهترین مسیر به منطقه دریاچه چیتگر است مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است علاوه بر دریاچه چیتگر و مناطق اطراف از جمله کلیه مناطق 22 ، دهکده المپیک منطقه شهرک غرب و مرزداران ستارخان ،سعادت آباد صادقیه و شهرک راه آهن بطور کامل پوشش داده شده و برای تمامی این مناطق ارسال بصورت رایگان صورت میگیرد.

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب صادقیه خیابان سازمان آب نبش پاساژ مهرگان.

44229544

شعبه شهرک راه آهن(گلستان) بلوار امیرکبیر بین کاج و هاشم زاده نبش گل افروز.

44714496

سایت :www.khoshkhabam.com

تلگرام :khoshkhabam

اینستاگرام : khoshkhabam

نظرات

 
 
Captcha