خوراکی ها و دمنوش هایی که به داشتن خوابی راحت کمک می کنند

امروزه به دلیل بکارگیری سبک اشتباه زندگی ،تغذیه نامناسب ورزش نکردن و داشتن استرس و اضطراب اکثرا انسان ها برای به خواب رفتن دچار مشکل هستند و هر شب باید مدتی طولانی بیدار مانده تا خوابشان ببرد و یا خوابی با کیفیت را تجربه نمی کنند و گاهی نیز به ناچار رو به قرص های خواب آور می آورند که عوارض جبران ناپذیری دارد.

در این مقاله به معرفی خوراک ها و دمنوش هایی می پردازیم که طبیعی بوده بدون هیچگونه عارضه  ضرری شما را در داشتن خوابی راحت و با کیفیت کمک می کند.

انواع دمنوش های گیاهی بدون کافئین

انواع دمنوش های بدون کافئین به خصوص چای سبز و بابونه شما در داشتن خوابی آرام و ریلکس شدن کمک می کند.

تحقیقات نشان می‌دهد این دمنوش ها مدت زمان لازم برای به خواب رفتن را کاهش و مدت خواب عمیق و کیفیت کلی خواب را افزایش می‌دهد

از دیگر دمنوش ها می توان به دمنوش چای نعناع،اسطوخودوس ، سنبل الطیب اشاره کرد.

از خوراکی ها یی که به داشتن خوابی راحت به شما کمک می منند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موز، شیر و بخصوص شیر بادام، گردو، بادام،جو دوسر،تخم مرغ و ماهی سالمون اشاره کرد.

در نهایت مورد مهم دیگری که باید به آن اشاره کرد تشک خوشخواب مناسب و با کیفیت است. در صورتیکه از تشک خود راضی نبوده و شب ها به سختی به خواب رفته و صبح ها احساس کوفتگی در بدن دارید حتما از یک نمایندگی معتبر و با کمک مشاوران متخصص یک تشک مناسب بدن و وزن خود انتخاب نمایید تا هر چه بیشتر در داشتن خوای راحت به شما کمک مند.

ما در نمایندگی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان جهت انتخاب بهترین تشک خوشخواب هستیم.

همچنین می توانید از سراسر ایران با شماره های زیر تماس حاصل نموده و بطور خاص و تخصصی مشاوره دریافت کرده و تشک منتخب خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

شعبه صادقیه : 02144229544 و 02144229545

شعبه شهرک گلستان : 02144714496 و 02144714497

نظرات

 
 
Captcha