قیمت تشک خوشخواب

تشک خوشخواب با بیش از 60 سال سابقه تولید معرف حضور همه هموطنان عزیز بوده و از دیرباز به تشکی با کیفیت و اصیل معروف است. هنوز مشتریان قدیمی بعد از سالها استفاده از تشک های خوشخواب جهت خرید تشک برای فرزندانشان به سراغ تشک خوشخواب می آیند.

در واقع شرکت خوشخواب با استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی همیشه اقدام به تولید محصولاتی کرده که نه تنها مطابق استانداردهای داخلی که منطبق بر استانداردهای خارجی و تکنولوژی روز دنیا می باشد و از همه مهمتر توانسته رضایت و اعتماد هموطنان عزیز را جلب و حفظ نماید.

این روزها شاهد فروش غیر قانونی تشک های خوشخواب در فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه هایی غیر از نمایندگی های رسمی تشک خوشخواب هستیم.

نکته قابل توجه و هشدار در این مورد این است که هیچ کدام از این مراکز معتبر نبوده و تشک های در انبار مانده و مخدوش را تحویل مشتری می دهند. اکثرا فاقد گارانتی معتبر نیز هستند و حتی اگر گارانتی ارائه دهند به دلیل اینکه نمایندگی تشک خوشخواب نمی باشند و مهر و فاکتور نمایندگی نمی توانند صادر کنند بنابراین گارانتی ارائه شده نیز نزد شرکت خوشخواب فاقد اعتبار است.

بنابراین به هموطنان عزیز موکدا اخطار می کنیم تنها از نمایندگی های رسمی تشک خوشخواب تشک خود را خریداری کرده و حتما گارانتی هولوگرام دار شرکت خوشخواب و فاکتور همراه مهر نمایندگی را دریافت نمایید تا هم از کیفیت و گارانتی تشک خریداری شده مطمئن باشید و هم تشک را به قیمت واقعی ومصوب شرکت خوشخواب خریداری نمایید تا خیالتان از هر جهت آسوده باشد.

 

قیمت تشک خوشخواب را می توانید از طریق لینک زیر مشاهده بفرمایید.

 

قیمت تشک خوشخواب

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

مشاوره و ارسال رایگان

نظرات

 
 
Captcha