روش افراد موفق برای شروع یک روز عالی!

همه ما به دنبال محقق شدن آرزوها و خواسته هایمان تلاش بسیاری می کنیم. در این مسیر قطعا نیاز به تجربه و مطالعه امری ضروری است. و چه بهتر که به مطالعه و استفاده از تجربیات افراد موفق بپردازیم تا در مسیر پیشرفت ترقی نماییم.

نویسنده ای به نام لورا واندرکم می گوید یک شبانه روز 24 ساعت مساوی دارد، ولی هر ساعت بطور مساوی آفریده نشده است . در واقع استفاده هوشمندانه از صبح زود کاری است که اغلب افراد موفق انجام می دهند .

اینکه صبح خود را چگونه آغاز کنید و حداکر بهره را از ساعات اولیه صبح ببرید در رسیدن به موفقیت بسیار حائز اهمیت است.

یک صبح خوب ، از شب قبلش شروع میشه!

با توجه به جمله بالا اگر بخواهیم صبحمان را غالی شروع کرده و از آن بهره ببریم باید شبی آرام و خوابی با کیفیت را تجربه کرده باشیم.

در واقع کیفیت خواب و میزان خواب ما به همان اندازه مهم است و به بدن انرژی می بخشد که خوردن و نوشیدن.

بنابراین ابتدا با تغییر سبک زندگی خود از جمله ورزش کردن ،کاهش استرس و داشتن نظم ، تغذیه مناسب و به موقع خوابیدن می توانیم به این مهم دست یابیم.

همچنین محیط پیرامون ما تاثیر بسزایی در عملکرد مغز و کیفیت خواب ما دارد.

بطور مثال باید اتاق خوابتان نه زیاد گرم و نه زیاد سرد باشد. ملحفه و تشک باید کاملا بهداشتی و تمیز باشد. از همه مهمتر باید تشک خوشخواب شما کاملا مناسب و با کیفیت بوده و مناسب برای فیزیولوژی بدن شما باشد تا گردن و ستون فقراتتان در طی شبانه روز به حالت طبیعی بوده و آسیب نبیند.

با رعایت این نکات قطعا خوابی آرام و توام با آرامش  و کیفیت را تجربه خواهید کرد و روز بعد صبحی عالی را پیش رو خواهید داشت.

عادات افراد موفق

نظم و کیفیت خواب

ساعات خواب مناسب و کافی که بر کیفیت خواب اثر می گذارد.

صبحانه

موفق‌ترین انسان‌های دنیا به این درک رسیده‌اند که صبحانه خوردن به آن‌ها کمک می کند تا در تمام طول روز شاد و پرانرژی باشند. صبحانه‌ی سبک می خورند وهیچ وقت این وعده‌ی اصلی را از یاد نمی برند .

انجام ورزش صبحگاهی

انجام ورزش های صبحگاهی نه تنها به سلامت جسمی شما کمک می کند که در بالا بردن انرزی شما نقش بسزایی دارد و روحیه شادتری برای شروع فعالیت های روزانه خود خواهید داشت.

برنامه ریزی روزانه

اغلب افراد موفق برنامه روزانه خود را از شب قبل تنظیم کرده تا روز خود را طبق آن پیش ببرند.

 

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

مشاوره و ارسال رایگان

نظرات

 
 
Captcha