هشدار فروش غیر قانونی تشک خوشخواب در فروشگاه های مجازی

این روزها شاهد فروش غیر قانونی تشک خوشخواب در مراکز صرفا اینترنمتی و مجازی هستیم. این امر موجب اعتراض بسیاری از مشتریان عزیز بعد از خرید از این فروشگاه های مجازی شده است. چرا که گارانتی آنها فاقد اعتبار می باشد. لذا خواهشمندیم از فروشگاه های صرفا اینترنتی که بدون داشتن فروشگاه واقعی و نمایندگی رسمی اقدام به جعل استفاده از کلمه نمایندگی نموده و کالاهای معدوم را به مشتری می فروشند هیچ گونه کالا و بخصوص تشک خوشخواب را خریداری نفرمایید.

لیست برخی از این فروشگاه های صرفا مجازی که به فروش غیر قانونی تشک خوشخواب می پردازند به شرح زیر می باشد.

 

لازم به ذکر است تشک های موجود در سایت های زنبیل ،خواب شاپ، وینسلو ،مرجان خواب ،سینا خواب ،خوابستان ،حراج تشک،بامیلو،قیمت تشک،کالا خواب ،تشک اورج با برند خوشخواب شامل هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش نمی باشد.

ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در دو شعبه صادقیه و شهرک گلستان (دریاچه) از شما عزیزان خواهشمندیم نسبت به خرید تشک خوشخواب از مراکز صرفا اینترنتی ومجازی که فاقد فروشگاه واقعی نیستد جدا خودداری نمایید. چرا که این مراکز فاقد فاکتور رسمی و مهر نمایندگی بوده و گارانتی ای که تحویل مشتری می دهند نزد شرکت خوشخواب فاقد اعتبار می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت بازدید و تست تشک های خوشخواب به آدرس نمایندگی های ما که در زیر آمده مراجعه نموده و پس از مشاوره و انتخاب بهترین تشک اقدام به خرید نمایید. و یا می توانید با خیالی آسوده از سایت ما تشک مورد نظر خود را انتخاب نموده و درب منزل همراه با فاکتور نمایندگی رسمی تشک خوشخواب و گارانتی هولوگرام دار شرکت خوشخواب درب منزل تحویل بگیرید. در هر صورت خرید شما شامل گارانتی پس از فروش شرکت خوشخواب خواهد بود چرا که خریدی مطمئن از نمایندگی رسمی تشک خوشخواب انجام داده اید.

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

مشاوره و ارسال رایگان

نظرات

 
 
Captcha